Реклама на асфальті

Реклама на асфальті

Реклама на асфальті – це незвичайний канал для просування бізнесу, забезпечити який собі зможе далеко не кожен підприємець. До того ж така реклама не для всіх підходить.

Раніше малюнки на асфальті всього лише були призначені для зізнань у коханні або в якості розваги для дітей. Такі зображення викликали інтерес не тільки у тих, кому вони були присвячені, а й у всіх перехожих людей, незважаючи на те, що малюнки були кострубатими, нерівними.

В даний час зображення на асфальті стали використовуватися багатьма і в якості просування власної продукції або підприємницької справи.

Реклама на асфальті

Кожна людина читала і бачила такі рекламні оголошення. У них може просуватися продукція супермаркету або ж послуги репетитора, таксиста. Також на асфальті можна побачити різноманітні дорожні покажчики, що сприяють швидкому пошуку потрібного місця.

Даний вид реклами буде абсолютно законний в тому випадку, якщо використання земельної ділянки буде обумовлено з власником або орендарем.

Як наноситься реклама на асфальт

Способи нанесення рекламних малюнків на асфальт бувають різними. В основному їх наносять за допомогою спеціального пристрою, під назвою «трафарет». Для його застосування необхідна вода, тиск, пар.

Трафарети для реклами на асфальті створюють з різних матеріалів, але перед процесом виробництва, стверджують усі ескізи з замовником.

Трафарети можуть бути як одноразового, так і багаторазового використання. Є кілька обов’язкових вимог до експлуатації трафарету. Відомості, які він несе, повинні легко сприйматися, бути небагатослівними, але при цьому ємними. Якщо рекламне оголошення розташовується прямо біля самого об’єкта просування, то потрібно ще додати і спеціальний покажчик у вигляді стрілки.

При створенні трафаретів з металу або пластику в матеріалі потрібно вирізати необхідні отвори тексту або малюнка. Потім вирізаний елемент кладуть на поверхню асфальту і зверху наносять фарбу. В результаті повинен вийти якісний і яскравий малюнок.

Створювати трафарети і розміщувати рекламу на асфальті повинні досвідчені фахівці, тому що наносити рекламні відомості потрібно на таких ділянках, які не будуть порушувати законодавство.

Переваги реклами на асфальті

Реклама на асфальті має масу переваг, до яких можна віднести:

  • Довгий термін експлуатації. Необхідно всього лише один раз витратитися на розташування такої реклами, і вона може прослужити навіть кілька років. Термін її експлуатації залежить від якості нанесеного напису. За умови, якщо комунальна служба такого роду оголошення не ліквідує, або не розвалиться асфальт.
  • Рекламну інформацію, розташовану на асфальті, обов’язково помітять перехожі люди, тому що кожен завжди дивиться, що у нього знаходиться під ногами. Таким чином, напис може побачити безліч потенційних покупців і споживачів.
  • Невеликі фінансові витрати. Зараз розташування реклами на асфальті має прийнятну цінову політику. Такий вид реклами вважається одним з найдешевших.
  • Напис на асфальті можна легко стерти після закінчення рекламної кампанії або акції.

Для твору якісного рекламного зображення на асфальтовому покритті обов’язково треба використовувати трафарет. Завдяки йому вдасться завдати на асфальт барвисті і чіткі написи. За умови неякісного нанесення рекламної інформації на асфальт, люди не зможуть серйозно сприймати надані відомості.

Потрібно також відзначити, що така реклама призначена для великого числа людей, тому що на вулицях можна нарахувати тисячі пішоходів. Застосовуючи трафарети, можна розмістити саму різну інформацію як за обсягом, так і за складністю.

Ефективність такого роду реклами має високий показник, тому що її майже неможливо обійти, не глянувши під ноги. В результаті людина, яка прочитала її, зобов’язана зайти в просуваючу установу.