18 Червня, 2020
Роздрібна торгівля

Роздрібна торгівля: що це таке, правила, функції, як вести облік в магазині, цілі і завдання

Час читання: 5 хв Реалізація продукції – складний процес, оскільки контролюється безліччю служб, нормативних актів, законів. З нею знайома кожна доросла людина, незалежно від її професії. У цій статті ми […]
17 Червня, 2020
Маркетинг фізичних товарів

Маркетинг фізичних товарів, або маркетинг матеріальних товарі

Час читання: 2 хв Маркетинг фізичних товарів, або маркетинг матеріальних товарів – маркетинг реальних продуктів людської діяльності, тобто тих, які можна спробувати, помацати, зробити з ними певні дії: відкусити, включити-вимкнути, […]
17 Червня, 2020
Точковий маркетинг

Точковий маркетинг

Час читання: < 1 хв Точковий маркетинг – маркетинг, орієнтований на конкретні цільові аудиторії. Точковий маркетинг – антипод масового маркетингу, він ґрунтується на знанні конкретних цільових аудиторій, формує у них репутацію […]
11 Червня, 2020
Маркетинг інновацій

Маркетинг інновацій

Час читання: 3 хв Маркетинг інновацій – маркетингова діяльність щодо визначення і просування товарів і / або технологій, які володіють суттєво новими властивостями (стійкими конкурентними перевагами).
4 Червня, 2020
Міжнародний маркетинг

Міжнародний маркетинг (international marketing)

Час читання: 5 хв Міжнародний маркетинг (international marketing) - зовнішньоекономічна діяльність компанії в області маркетингу.
6 Травня, 2020
ROMI

ROMI (Return On Marketing Investment)

Час читання: 4 хв ROMI – це показник рентабельності маркетингових інвестицій.
14 Квітня, 2020
Багаторівневий маркетинг

Багаторівневий маркетинг

Час читання: 2 хв В останні роки широке поширення отримав багаторівневий маркетинг, який зазвичай називають скорочено мережевим маркетингом.
11 Квітня, 2020
Сорок сім основ креативної, нестандартної та успішної реклами

Сорок сім основ креативної, нестандартної та успішної реклами

Час читання: 4 хв У рекламі не існує універсальних законів і формул, в кращому випадку можна говорити про загальні схеми. Однак існує широкий простір для застосування одного закону - закону здорового глузду.
11 Квітня, 2020
Реклама. Сутність, роль і регулювання

Реклама. Сутність, роль і регулювання

Час читання: 4 хв В системі маркетингових комунікаціях реклама займає одне з провідних місць. Разом з тим реклама широко використовується і в інших сферах.