Що таке Діджитал-маркетинг

Що таке Діджитал-маркетинг

Діджитал маркетинг – це спосіб просування бізнесу за допомогою цифрових технологій. Тісно переплітається з інтернет-маркетингом, тому ці поняття часто плутають. Інтернет-маркетинг орієнтується тільки на просування в інтернеті за допомогою цифрових технологій. Digital маркетинг використовує і інші ресурси – радіо, телебачення, зовнішню рекламу і т.і.

Ключова роль digital-маркетингу

Основна мета стратегії digital marketing – просування інтернет-ресурсів, які працюють в сферах великого, середнього і малого бізнесу. За допомогою Діджитал технологій зробити свій бізнес-продукт більш затребуваним значно простіше, ніж при використанні тільки оффлайн-каналів просування. Розглянемо це на побутовому прикладі. Припустимо, що вам потрібно щось продати. Ви можете просунути свій товар різними способами. Перший – пройтися по сусідах і запропонувати їм щось купити, другий – дати оголошення в газету, третій – повісити оголошення в загальнодоступному місці, четвертий – розмістити те ж оголошення в інтернеті. Ми розташували ці варіанти за ступенем значущості – від менш впливового до найбільш продуктивного. Зрозуміло, що якщо сусіди щось у вас куплять, то далі про вашу пропозицію ніхто не дізнається. Що стосується четвертого варіанту, то він є найбільш продуктивним. Оптимальне рішення – скористатися всіма варіантами відразу, або хоча б кількома.

Яку роль Діджитал-маркетинг грає в просуванні бізнесу

Діджитал маркетинг дозволяє з максимальною ефективністю просувати свій продукт або послугу. Це пояснюється такими особливостями:

 • Широке охоплення аудиторії. Мільйони людей користуються інтернетом, інтерактивним телебаченням, мають акаунти в соцмережах. Діджитал маркетинг поширює інформацію про вашу пропозицію по всім цим каналам.
 • Інтерактивність. Digital marketing дозволяє не тільки рекламувати свої товари і послуги, але і налагоджувати контакт з аудиторією.
 • Можливість визначити цільову аудиторію і направити маркетингову кампанію на неї.
 • Зручно відстежувати аналітику. Ви можете тестувати різні підходи і з’ясовувати, що працює, а що ні, коригувати маркетингову кампанію.

Перерахуємо результати, яких можна досягти за допомогою стратегії Діджитал-маркетингу:

 • збільшення числа продажів при мінімальних витратах;
 • збільшення існуючої аудиторії;
 • можливість поступового повернення вкладених в проект інвестицій;
 • створення недорогих і водночас ефективних рішень для просування своїх товарів і послуг.

Інструменти Діджитал-маркетингу

Розглянемо докладніше, за допомогою яких інструментів здійснюється просування бізнесу в digital маркетингу.

 • Локальні мережі. Локальна мережа – це кілька з’єднаних між собою комп’ютерів. Вона може бути створена як в рамках одного підприємства, так і всередині цілого мікрорайону. Можливості локальних мереж досить великі – крім обміну файлами, їх користувачі можуть отримувати корисну інформацію, спілкуватися між собою і т.і. Якщо адміністратор локальної мережі буде пускати по ній певну інформацію, то вона дійде до всіх користувачів, в результаті чого вони будуть вважатися потенційною аудиторією (покупцями товару, замовниками послуги і т.і.).
 • Кабельне і цифрове телебачення. В даний час практично в кожній кабельній мережі є власний телеканал інформаційно-рекламного характеру. По ньому можна поширювати відповідну інформацію. Також при наявності певного обладнання можна користуватися такою технологією як «біжучий рядок».
 • Інтерактивні монітори. Сьогодні вони є в метро і багатьох мережевих магазинах. Ще одна можливість для просування товарів і послуг.
 • Мобільні додатки. У разі якісної розробки з їх допомогою можна обмінюватися файлами, спілкуватися, поширювати корисну інформацію і т.д. Тобто, по суті, тут ті ж можливості, що і в локальних мережах.
 • Соціальні мережі. Один з найбільш дієвих способів просування товарів і послуг серед аудиторії, підібраних за певними критеріями.
 • Email-просування. Полягає в розсилці листів з пропозиціями товарів і послуг певним користувачам. Важливо правильно скласти такий лист, щоб він не потрапив в спам.
 • Пошуковий маркетинг – просування сайту в пошукових системах.
 • Інфографіка. Користувачі отримують опис складної специфічної інформації в доступній та зрозумілій формі: малюнки, графіки, схеми.

Ви можете найняти штатного маркетолога, який буде працювати по цих каналах. Але є і студії, які надають свої послуги в сфері інтернет-маркетингу.

[hr height=”30″ style=”default” line=”narrow” themecolor=”1″]
[idea]

За послугами Digital маркетингу ви можете звернутися до наших партнерів Sawyer.Marketing

[/idea]

[button title=”Перейти” link=”http://bit.ly/2DTScKU” target=”” rel=”nofollow noopener” icon=”icon-right” icon_position=”right” color=”theme” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” onclick=””]

Позначки: