Топ 9 популярних помилок при веденні профілю в Instagram

Топ 9 популярних помилок при веденні профілю в Instagram. Error. Помилка

Instagram – неймовірно популярна соціальна мережа. Тут щодня мільйони людей діляться своїми фото і відео матеріалами. Багато хто створюють профіль у соціальній мережі для того, щоб спілкуватися і бути завжди на зв’язку зі своїми друзями і родичами, але є й ті, хто прагнуть зробити свій профіль популярним. Найчастіше такі люди роблять багато банальних помилок, які заважають їх аккаунту по-справжньому розкрутитися. Ця стаття розповість про 9 найпоширеніших помилкових дій, які застосовують користувачі в спробах набрати тисячну аудиторію.

  1. Як каже одне відоме прислів’я: «Зустрічають по одягу …». Не важко здогадатися, що зараз мова піде про зовнішній вигляд профілю. Аватарка, опис, назва облікового запису – все це формує перше враження про ваш профіль. Багато користувачів глибоко помиляються, вважаючи, що фото профілю нікому не потрібно і не цікаво. Насправді це не так. Аватарка впливає на інтерес до вашого облікового запису. Якщо користувач бачить відсутність фото профілю або щось незрозуміле на його місці, то велика ймовірність, що він навіть не зайде на Ваш аккаунт. У протилежній ситуації людина помітить, наприклад, ваше якісне портретне фото і захоче подивитися на інші публікації.
  2. Опис до публікацій – це дуже серйозна тема, яка займе не один пункт в нашому списку. Перша і найголовніша проблема – це переоціненість хештегів. Як показує практика, багато користувачів не вміють раціонально користуватися цією “решіткою”. Ні для кого не секрет, що хештеги дійсно допомагають просунути фото в топи і дозволити ще більшій кількості людей побачити вашу публікацію. Але ось їх величезна кількість – це і правда перебір. Вивчайте тренди Instagram, відстежуйте популярні хештеги, користуйтеся ними, але пам’ятайте, що їх кількість не повинна перевищувати 10-12 штук.
  3. Питання – вірний спосіб знайти спільну мову зі своїми підписниками. Так це дійсно так. Але питання не повинні бути надто дурними. Якщо ви щодня будете питати про те, як ваші підписники провели день, то це, як мінімум, здасться дивним.
  4. Смайли. Що може бути сумирніше? Іноді смайлики і правда прикрашають монотонний текст повідомлення, але їх велика кількість здається чимось дивним.
  5. Відсутність регулярних публікацій. На жаль, деякі вважають, що час, в який викладаються публікації, не грає ролі. Деякі власники акаунтів можуть запостити кілька фото в день, а через пару днів зникнути на якийсь час. Все це позначається на статистиці. Необхідно регулярно викладати публікації. З недавніх пір в Instagram бізнес профілів стала доступна статистика, яка дозволяє бачити, о котрій годині найбільш активна Ваша аудиторія. Дотримання цього графіку дозволить Вам стати ще більш успішним у просуванні аккаунта.
  6. Нехорошого слова заслуговують і регулярні конкурси. Зазвичай акаунти проводять конкурси для того, щоб залучити аудиторію. І багато хто в гонитві за тисячами підписників починають зловживати цим способом і перетворюють свій профіль в щоденний конкурс. З боку це виглядає надто театрально і фейково. Влаштовуйте конкурси хоча б раз на тиждень, раз вам так цього хочеться.
  7. Деякі користувачі люблять розповідати щось про себе. Їм здається, що щирість і відкритість дозволить залучити більше людей і подіє позитивно. Насправді, це далеко не так. Мало кого може цікавити ваше особисте життя.
  8. Накрутка – найпростіший спосіб стати популярним. З одного боку це так, тому що за один день ви можете стати щасливим володарем не маленької аудиторії. Але з іншого боку, всі ці накручені підписники не являють собою живу аудиторію. Вони або рано чи пізно відпишуться , або просто не будуть проявляти ніякої активності, так як такі профілі створюються для масфолловінгу.
  9. Остання помилка поширена серед більш менш розвинених акаунтів. Власники таких профілів вже розуміють, що можуть мати якийсь заробіток зі свого Instagram аккаунта і тому направо і наліво роздають рекламу. Постійна реклама всіх дратує. Публікація 2-3 постів з рекламою в тиждень – це нормально, але більше – краще не варто.
Позначки: