Як потрапити в топ публікацій в Інстаграмі

Як потрапити в топ публікацій в Інстаграмі

Топ – це 9 фотографій, які Інстаграм порахував найпопулярнішими і корисними. Він дає відмінну можливість показати матеріал величезній кількості людей, розповісти про профіль і виділитися серед конкурентів. Це дає велику перевагу і включається в стратегію просування.

 Хто потрапляє в дев’ятку найкращих

Виберіть будь-який хештег і введіть його в поле пошуку. Перед вами з’явиться 9 публікацій, які Інстаграм вибрав за певним, але не відомим, алгоритмом. І тільки після них будуть йти всі інші записи в хронологічному порядку.

Приклад розподілу за кількістю фоловерів і час постинга ви можете побачити нижче:

Номер позиції Число підписників у автора Час публікації Кількість лайків на момент перевірки
1 46 2 години тому 7
2 17,6k 2 години тому 259
3 3 969 12 днів тому 122
4 285 5 годин тому 22
5 5 162 7 днів тому 1 446
6 9 783 6 днів тому 2 646
7 1 064 1 день тому 83
8 3 371 13 днів тому 391
9 924 29 днів тому 128

Ця таблиця наочно показує, що алгоритм вибирає публікації, максимально релевантні запиту хештегом. Але запис може бути як свіжим, так і місячної давності. Кількість лайків фотографій і переглядів відео не впливають безпосередньо: на першому місці пост з 7 лайками, а на 5 – з 1 446. Міф про те, що в дев’ятку найкращих можна потрапити тільки з величезною кількістю підписників, також руйнується на прикладі цієї таблиці: у автора четвертого поста всього 285. І це не заважає йому конкурувати зі сторінками з великим числом фоловерів.

Висновки:

  1. Щоб вийти в топ, необов’язково мати багатомільйонну аудиторію.
  2. Ви можете лідирувати в різних тематичних хештегах.
  3. Використовуйте низькочастотні (до 50 000 записів) і середньочастотні
    (50 000-100 000) хештеги: в них легше зайняти верхні позиції, ніж в високочастотних.
  4. Чим популярніший тег, тим більше записів в хвилину з’являється, а значить, дев’ятка постійно оновлюється, і надовго ви не залишитеся в ній. Дотримання третього пункту дає вам більше часу на лідерство. Наприклад, обраний нами хештег – середньочастотний, і в ньому ще висять записи місячної давності. У низькочастотному можна ще довше пробути. Крім того, за цим хештегом вас шукає цільова аудиторія, зацікавлена в тематиці вашого контенту.

Правильна робота з хештегом і матеріалом значно підвищує можливість попадання в кращі.

Як потрапити в топ в Інстаграмі

Інстаграм не розкриває секретів алгоритмів. Проте, користувачі і експерти зауважують деякі закономірності, на основі їх складають поради для потрапляння в кращі.

  1. Публікація повинна бути красивою і корисною. Інстаграм стежить за якістю контенту і блокує записи, нерелевантні хештегу, а також якщо вони порушують Угоду Користувача. Зараз інстаграмери можуть самі скаржитися, якщо бачать, що не відповідає темі публікацію. Врахуйте це при підборі тегів. Крім того, ви не повинні спамити, інакше підхопите тіньовий бан – ваші публікації не показуються за хештегом.
  2. Аналізуйте і публікуйте пости з найбільшою залученістю. Чим швидше користувачі відреагують: поставлять лайк або прокоментують – тим більша ймовірність бути в дев’ятці.
  3. У вбудованій статистиці Інстаграма можна подивитися, скільки людей зберегли ваше фото. Чим більше, тим кориснішим був матеріал. Інстаграм враховує цей параметр, і велика ймовірність потрапити в топ.
  4. Ставте правильні хештеги і геолокацію. Вони повинні приводити цільову аудиторію і відповідати тематиці постів.
  5. Викладайте записи під час піку активності фоловерів. Знайдіть свої ідеальні години, коли аудиторія проводить час в Інстаграмі. Вони побачать ваш пост і зростання залученості буде високим.
  6. Активність фоловерів підтверджує користь матеріалу, в той час як велика кількість лайків від інших користувачів може говорити про накрутку. Інстаграм не любить штучне підвищення активності і присікає будь-які спроби.

Використовуйте ці рекомендації або знаходьте нові закономірності і просувайте записи в топ.

Чи можна накрутити лайки і потрапити в топ?

Купівля і накрутка активності у поста не приносить вигоди в довгостроковій перспективі. Вас будуть лайкати випадкові люди або навіть боти, і вони не зацікавлені у вашій сторінці по-справжньому. Для бізнесу це – «мертвий вантаж», який не тільки не приносить клієнтів, але і псує статистику, не даючи справжніх результатів: що дійсно подобається аудиторії, а що краще прибрати. Ефективний план просування складніше побудувати на помилковій аналітиці.

Підводимо підсумки

Тепер ви знаєте, як вивести публікацію в топ Інстаграму. Для цього не потрібно мати величезну аудиторію, головне – активну, яка розметає пости як гарячі пиріжки. Саме швидка залученість дає можливість потрапити в топ. По низькочастотних хештегах можна протриматися довше, ніж по високочастотним.

Позначки: