Бізнес-ідеї 2022 року: незвичайні, перспективні та універсальні

Бізнес-ідеї 2022 року: незвичайні, перспективні та універсальні
Вміст Сховати

Бізнес-ідеї 2022 року зачіпають різні сфери – виробництво, послуги, торгівлю офлайн і в Мережі і т. д. Напрямків багато, але важливо вибрати те, яке краще підходить під ваші навички та умови ведення. Тому не варто відмахуватися навіть від простих та очевидних ідей, потрібно проаналізувати їхню придатність.

Незайвим для вибору перспективного спрямування знатиме тренди 2022 року. У статті ми розповімо, які напрями не втратять актуальності, наведемо критерії вибору бізнес-ідеї та розповімо про ті з них, які можуть вистрілити вже найближчим часом.

Бізнес-тренди 2022 року

Якими будуть найактуальніші бізнес-ідеї 2022 року? Варто зазначити, що основні тенденції поточного року у підприємництві збережуться й у майбутньому.

 • Практичність та комфортність приходять на зміну бажанню справити гарне враження. Покупцям при виборі товару насамперед необхідно отримати комфорт, а чи не статус.
 • Унікальність та індивідуальність. Раніше була мода на носіння одягу, взуття та аксесуарів модних марок. На сьогодні – величезний попит на унікальні та неповторні товари хенд-мейду.
 • Здоров’я. Рік у рік стає все більше прихильників здорового способу життя. Молодь та люди зрілого віку виробляють корисні звички і намагаються не тільки правильно харчуватися, а й усвідомлено підходять до вибору тих чи інших продуктів.
 • Турбота про природу. Попит на екологічно чисті та оригінальні матеріали, а також товари, виготовлені з них постійно зростає. Суспільство вже почало відмовлятися від поліетиленових пакетів. На зміну їм приходять багаторазові сумки. Реалізація бізнес-ідей для стартапу практично неможлива без теми екології та дбайливого ставлення до природи.
 • Звільнення від непотрібних речей. Нове покоління намагається не накопичувати речі вдома, як наші батьки. Дитячі коляски та манежі для малюків починають продавати, як тільки дитина дорослішає. З появою ще одного чада батьки купують нові моделі. Для тимчасового використання тієї чи іншої речі її просто беруть у найм.
 • Служба доставки. Особливо ця послуга стала популярною під час епідемії. Щоб заощадити час на походи до магазинів, люди користуються службою доставки. Ключова особливість цієї послуги – гіперлокальність. Кур’єри намагаються працювати у місці їхнього географічного проживання.
 • Народне фінансування проектів. З новою ідеєю підприємці знайомлять суспільство, а згодом можуть без проблем отримати кредит для її реалізації.

Топ-5 перспективних бізнес-ідей 2022

Глемпінг-готелі

Це один із нових форматів бізнес-ідеї на 2022 рік, який дозволяє заробляти організацією відпочинку на природі. Глемпінг є одним з напрямків екотуризму, що включає підготовлене і комфортне перебування на тлі дикої природи. Готель пропонує фантастичні можливості, в тому числ кухонні прилади, меблі, двоярусне ліжко, душ, туалет.

Придбання земельного наділу під забудову дуже важливо, щоб організувати глемпінг-готель. Нижче наведено ціни на ділянки у різних регіонах Росії. Як видно з даних таблиці, вони можуть суттєво відрізнятися:

Регіон Ціна ділянки (60 соток) Будівельні витрати «під ключ» Прибуток (план)
Алтайський край 1 млн 15 млн 18 млн/рік
Далекий Схід 600 тис. 5 млн 35 млн/рік
Крим 20 млн 100 млн 65 млн/год

Доходи від цього бізнесу в основному сезонні, а на їх розмір впливає багато факторів. Щоб дізнатися, наскільки швидко окупляться ті чи інші вкладення, потрібні розрахунки для кожного регіону.

Алготрейдинг

У 2021 році суспільство почало більше займатися криптовалютами. Це своє чергу стало передумовою для пошуку нових методів проведення фінансових операцій, одним із яких став алготрейдинг.

Це далеко не нові бізнес-ідеї, проте криптотрейдери до цього варіанта прийшли нещодавно. У досягненні мети їм допомагають роботи. На ринку є так звані віртуальні помічники. Вони стежать не лише за курсом криптовалют, а й за іншою необхідною інформацією. Також ботів можна налаштувати таким чином, щоб у разі нагальної потреби вони займалися купівлею та продажем криптовалюти.

Щоб зі старту розробити такий бот, будуть потрібні вкладення у розмірі не менше 800 долл, а подальше використання вже наявного об’єкта на ринку обійдеться від 100 дол і вище. Якщо переводити за курсом криптовалюти, то вартість використання бота становитиме від 0,125 біткойна і вище.

Прибутковість алготрейдингу залежить від курсу тієї чи іншої криптовалюти, що використовується для робота. Це означає, якщо курс її впаде, то впадуть і доходи від використання даного інструменту.

ICO-проекти у крипті

ICO є аналогом IPO у світі криптовалют. Інша його назва – краудсейл. Можна сказати, що це унікальний у своєму роді аналог торгівлі цінними паперами. Але представлений лише криптовалютами. Комісія з цінних паперів та бірж США прийняла вважати їх саме такими.

ICO та IPO є ефективними методами залучення інвестицій у ту чи іншу компанію. Короткостроковий прибуток для досягнення завдань інвесторів йде саме від ICO та IPO. Довгострокова та велика виручка залежить від правильної організації їхньої роботи. Хоч і курс криптовалют падає, прибутковість все ж таки є.

Навчання дітей професійним навичкам

На дітях не економиш. Це говорили завжди, а сучасні батьки слідують цій установці. Про це можна годинами говорити, але факт залишається фактом.

Більшість батьків готові вкладати великі гроші у всебічний розвиток своїх дітей. Навчання дитини навичкам ведення власного бізнесу чи програмування вважається непоганим довгостроковим інвестуванням. Це дуже вигідна справа. Ціни на такі гуртки починаються щонайменше від 500 рублів за одне заняття.

Але ціна може бути й вищою, залежно від рівня того чи іншого гуртка. Щоб відкрити багатопрофільний центр для цього заняття, потрібно від 600 000 рублів і вище. Ринок заповнений і насичений, через що варто про всяк випадок подумати про самостійне просування.

Психологічний туризм

Психологічний туризм — це така форма, за якої людина їде в те чи інше місце, щоб відновити психічне здоров’я. Щоб реалізувати такі бізнес-ідеї, потрібен тренер-психолог, який зможе організувати подорож, а також транспортний засіб.

Ціни на послуги даного психолога починаються від 1500 рублів за один сеанс (середні ціни по Росії). Для покупки автомобіля, наприклад, Volkswagen Transporter T5, необхідно інвестувати близько 1 000 000 рублів. Вартість поїздки дуже відрізняється і залежить від точки старту, місця прибуття та витрати палива. Здебільшого такі послуги плануються за окремою програмою. Завдання – зробити кожний сеанс унікальним.

Прибутковість бізнесу досить висока через великий попит. Люди, щоб урізноманітнити своє життя, записуються на нього завчасно – від трьох місяців до року.

Бізнес-ідеї 2022 року з Європи, Азії та США

 • Кіберспортивний дитячий табір

Як надихнеться дитина, коли почує від вас цю фразу. Питання лише у тому, наскільки зрадіють батьки. Зіткнення поглядів дітей і дорослих до сьогодні дуже актуальне у Росії. А ще цей стереотип, що ПК шкідливі для очей, здоров’я та психіки.

Інша річ – глобальність у промисловості комп’ютерних ігор. Саме тому така ідея попереду багатьох не лише за популярністю, а й обіг грошових коштів.

Попередимо відразу, що бізнес-ідея для організації кіберспортивного табору має мало спільного з комп’ютерними клубами початку 21 століття. Франшизи в цій сфері стали настільки популярними у 2022 році, що ідея знову набула актуальності. Тут великий вибір варіантів у розвиток.

Можна не лише проводити змагання у літніх таборах, якщо встановити там ПК, але й залучити до даної діяльності популярних блогерів та найбільші компанії в індустрії комп’ютерних ігор. Розкрутити бізнес можна за допомогою реклами та бартерного спонсорства.

 • Хостел для рослин

Унікальна бізнес-ідея 2022 року. Як думаєте, часто можна побачити оголошення про те, що домашні вихованці потребують перетримки? Для таких тварин навіть відкриваються готелі. А як часто за фактом мешканці квартир звертаються до рідних, близьких та сусідів, щоб ті поливали кімнатні рослини під час їхньої відсутності будинку?

Ось і є серйозна проблема, яку росіяни звикли вирішувати самі. А було б легше, якби можна було звернутися до професіоналів, які часто цим займаються? У такому разі необхідність залишати ключі знайомим і пускати їх у свою квартиру повністю відпала б. Це неприємно, навіть якщо людина вам дуже добре знайома.

Потенційний попит у цій сфері вже є, тому що багато людей захоплюється кімнатними рослинами. Звідси – маленькі витрати, головне лише добре та грамотно налаштувати рекламу.

 • Фітостіни для інтер’єрів

У 2022 році з’явилася невелика та інноваційна ніша. Житлові будинки та офіси стали оформлятися конструкціями з рослинних фітостен. Цей процес називається «вертикальне озеленення». Небагато російських компаній займаються цим напрямком. Здебільшого все відбувається у Москві, через що практично немає конкурентів у великих регіонах.

 • Розпис стін під замовлення

Ця бізнес-ідея родом із Лондона. Краще підходить для людей, які люблять малювати та мають бажання заробляти гроші на своєму хобі.

Наприклад, деяким організаціям потрібно прикрасити мур. Після фарбування їх у зелений однотонний колір, видовище буде звичайним і нудним. Альтернативно можна написати унікальний і красивий логотип або інший малюнок, який запам’ятається.

Є спеціальні агенції в Лондоні, які створюють на замовлення всілякі художньо оформлені об’єкти: офіси, станції метро, ​​підземні переходи, зупинки. Це своє чергу не залишає порожніх місць для вандалів і дуже естетично.

 • 3D-солодощі

Цілком імовірно, що з розвитком технологій частина кондитерів втратить свою роботу. А за допомогою спеціального принтера можна надрукувати солодощі. Крім основної функції він здатний виконувати і багато інших речей. Це неймовірні цукерки, випічка, макарони своєрідних форм, печива, прикраси для кондитерських виробів тощо.

Ідея полягає в оригінальності виробів. Покупцями насамперед стануть ресторани та кафе. За бажання можна організувати початкову торгову точку.

З недоліків лише один – ціна.

 • Реалізація сумок з динаміком

Ще один варіант бізнес-ідеї – це продажі сумок і портфелів з вбудованою bluetooth-колонкою. Нинішня молодь у повсякденному житті користується подібними девайсами, тому такий тренд, взятий зі США, буде попит.

На вартість портфеля, що становить від 2 до 10 тисяч рублів, впливає якість колонок.

Пошук постачальників з Китаю та покупка оптом сумок – ключовий варіант для старту бізнесу. Потім іде їх перепродаж у власних точках та інтернеті. Для початку знадобиться капітал щонайменше 100 000 рублів. Все залежить від того, де будуть йти продажі: офлайн або онлайн.

 • Капсульний готель.

Японія – країна традицій та особливого підходу до життя. Капсульний готель став незвичайним варіантом своєрідного хостелу. Він не лише є якоюсь формою одиночного простору, а й гуртожитком.

У продажу трапляються капсули різних виробників. Наприклад, “KOTOBUKI”. Вартість однієї капсули приблизно 100 000 рублів, 6 модулів займуть приблизно 15 квадратних метрів.

 • Прозорі готелі

На Балі дуже поширені такі готелі. Насправді готель є прозорим куполом і виглядає дуже ефектно. Люди дуже раді проживання у ньому. Наприклад, Антон Птушкін (знаменитий тревел-блогер) оцінив такий готель і тепер рекомендує зупинятися в таких готелях.

 • Ресторан з роботами

Цікавим трендом у Китаї та країнах Східної Азії у 2021 році стали роботи, які вже беруть участь у бізнесі. Наприклад, є кафе та ресторани, в яких на посаді офіціанта виступають спеціальні роботизовані пристрої. Вони розносять їжу та напої, також приймають замовлення. Як експеримент в аеропорту Домодєдово вже використовується подібний робот.

Бізнес-ідеї на 2022 рік для маленьких міст

 • Ательє на дому

Чи вмієте ви рукоділля? Ательє в домашніх умовах не вимагатиме додаткових витрат, тому що, найімовірніше, у вас є необхідні матеріали та обладнання.

Для початку необхідно залучити перших клієнтів. Для цього завдання можна використати інтернет. А при збільшенні клієнтського потоку, коли доведеться наймати робочий персонал, варто задуматися про розширення власного бізнесу.

Якщо за часів СРСР кількість швейних ательє була приблизно такою самою, як і перукарень, то сьогодні вони практично перевелися. А бажаючих одягатися модно та красиво все також багато.

 • Ремонт побутової техніки

У затребуваного майстра, який добре знається на техніці, є величезні перспективи відкрити власний бізнес. Побутові пристрої давно перестали бути предметами тривалого використання. Криза в країні не дає людям можливості щороку міняти кавомашину, блендер, праску. Тому попит на майстрів з ремонту великої та дрібної побутової техніки зростає, але бажання працювати у цьому напрямі є не у кожного.

Вкладення в бізнес із ремонту побутової техніки невеликі. Все, що вам знадобиться для початку – це обладнання та інструмент для діагностики. Придбати запчастини потрібно за необхідності. Вкладення на старті обійдуться не більше 15 000 рублів (тут враховуються витрати на рекламу). Середня вартість ремонту побутової техніки становить приблизно 1 000 рублів.

 • Міні-друкарня

Попит на друковані послуги є завжди. А якщо у вас є досвід у графічному дизайні, то ваша друкарня буде 100% популярна.

Ви можете зайнятися виготовленням візиток, запрошень на урочисті свята (ювілеї, весілля), печаткою фотографій з електронних носіїв, рекламою на буклетах та флаєрах. Плюс до всього – класична роздруківка документів та сканування. У домашніх умовах організація такого бізнесу неможлива. Рекомендується розташовувати офіс у місці масового скупчення людей.

 • Агентство з проведення дозвілля

Навіть у невеликих містах людина велику частину часу витрачає на роботу. Багато хто не може дозволити собі вирушити у відпустку через брак фінансів на тривалі поїздки. Люди такого типу послуги з організації дозвілля будуть дуже затребувані.

Розваги цього плану можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, відпочинок у заміському пансіонаті у супроводі приємної компанії; поїздка на кінний завод, щоб верхи прогулятися гарними місцями; спорт; риболовля і т. д.

Все залежить від наявності цікавих та незвичайних місць у вашому регіоні. Власники кафе та ресторанів, фермери, організатори спортивних заходів будуть раді всім відвідувачам. А вам буде покладена плата від замовників та чесно зароблені комісійні.

 • Автомайстерня

Відкрити свою справу в невеликому місті по ремонту автомобілів набагато простіше, ніж у великих містах. Тому що тут витрати на робочий персонал менші, оренда цілком доступна, а конкуренція невисока. За статистикою, кількість таких неофіційних автосервісів щороку зростає. Причому не лише у невеликих містах. Раніше автовласники змінювали свій автомобіль після закінчення гарантійного терміну. Але зараз займаються експлуатацією машини стільки, скільки вона витримає.

Бізнес із відкриття автосервісу непростий, але прибутковий. Щоб купити сучасне обладнання, знадобляться великі стартові вкладення. На лояльність та приплив клієнтів впливатимуть не лише якість виконаних робіт, а й розмір плати за послуги.

7 бізнес-ідей для роздрібної торгівлі в 2022 році

Маски для обличчя

Вони займають перші місця в Google Trends Кількість запитів «вугільна маска для особи» становить щонайменше 40 000 на місяць. А «маска для обличчя» – вдвічі більше. На сьогоднішній день дуже високий попит на антивікові, тканинні, чорні, вугільні, живильні та очищувальні. Також дуже популярні корейські вироби, які б’ють рекорди з продажу.

Bluetooth-колонки

У 2017 році такий гаджет став інноваційним проривом. За кілька років попит на бездротові динаміки не зник. Згідно зі статистикою, продажі портативних колонок рік у рік збільшуються на 11%. Це означає, що цей гаджет – дуже конкурентоспроможний продукт.

Масова продукція

У Росії є попит на дешеві товари, і покупці готові їх купувати без жодних проблем. Найпопулярніша – це недорога продукція, виготовлена ​​в Китаї. Порівняно з брендами з Європи ціни на даний товар

 Фітнес-трекери

Це просунуті гаджети, які можуть ознайомитися з активними діями людини: тиск, використані калорії, пройдені кроки. Величезний попит на цей товар є у любителів та висококваліфікованих спортсменів.

Google Trends склав звіт про те, що найвища точка популярності фітнес-трекерів припала на 2017 рік. З того часу попит на гаджет зростає вже кілька років. Прогнозується, що у 2022 році світовий виторг від продажів фітнес-трекерів зросте на 2,57 мільйона доларів. А у 2023 році – до 3,33 мільйонів доларів. Це говорить про те, що прибуток від роздрібної реалізації даних гаджетів зростатиме найближчі 2 роки.

Розумний годинник

Цей аксесуар щільно увійшов у сучасне життя людей. Розумний годинник здатний відстежувати фізичну активність людини, відповідати на вхідні дзвінки, читати СМС. Вони вбудований спеціальний GPS-датчик. Щодня продажі гаджета збільшуються на 20%.

Експерти спрогнозували, що сума реалізації розумного годинника до 2023 року у всьому світі складе 29 мільярдів доларів. Тому вони завжди і скрізь. Вам рекомендується подумати про масштабування асортименту роздрібної торгівлі електронними пристроями. У ньому в 2022 році обов’язково повинен бути розумний годинник.

Лак для нігтів

Кількість запитів на березень 2020 року склала 246 000. Прогнозується, що до 2024 року позитивна динаміка світового ринку лаків для нігтів складе до 15,6 млрд доларів, а середньорічний приріст складе 9,5%. Відкрити спеціалізований магазин можна, якщо у вас є багато майстрів з манікюру. Якщо займатися продажем ламп для сушіння гель-лаків, гелів для нарощування, квітників, а також інших витратних матеріалів можна вийти на непоганий заробіток.

Еспандери, фітнес-гумки та силові стрічки

Такі спортивні предмети дуже прості у використанні, універсальні та доступні кожному, що дозволяє ефективно тренуватися в домашніх умовах, у залі, на природі. Це відмінний варіант для своєї справи у сферах спорту та здоров’я. Очікується зростання ринку на 12% до 2022 року.

5 товарів, які ще кілька років будуть у тренді

Екологічні версії товарів повсякденного попиту

Люди поступово переходять на здорове та екологічне харчування у зв’язку з тим, що в інтернеті все частіше виходять новини про шкідливе дії на організм хімії та пластику. Перед тим, як у магазині покласти продукт у кошик, вони читають його склад дуже уважно.

Щодня все більше набувають популярності бамбукові зубні щітки, багаторазові підгузки та біорозкладні сміттєві пакети. За фактом, сьогодні день бамбук у тренді. Швидке зростання попиту на нього пов’язане з тим, що при його вирощуванні не застосовуються пестициди, він має антибактеріальні властивості і вироби з нього біорозкладаються.

Натуральні засоби догляду для жінок

Нині цей напрямок має невисоку конкуренцію, а попит збільшується день у день. Компанія Honey Pot стала першою у розглянутій сфері, яка запропонувала натуральні засоби особистої гігієни на рослинній основі. Бренд компанії займається випуском тампонів на основі трав з охолодним та заспокійливим ефектом; бавовняних прокладок, які просякнуті ефірними оліями; жіночих серветок, що підтримують кислотність шкіри.

Кошти для дезінфекції

Це справжній бестселер 2020 року. Зростання захворюваності на Covid-19, а також обстановка у світі говорять, що ці продукти будуть популярні і в 2022 році. Наприклад, після епідемії люди ще довго користуватимуться дезінфікуючими засобами. Антибактеріальні серветки та антисептики стануть частиною повсякденного життя.

Чоловіча косметика

Щороку світовий ринок предметів догляду за бородою, а також гігієнічних засобів збільшується на 5,6 %. Експертами спрогнозовано, що стабільне зростання продовжиться до 2025 року. Це пов’язано з тим, що чоловіки усвідомили необхідність у підтримці чистоти та гігієни.

За останні роки відсоткова кількість представників сильної статі, які бажають добре виглядати та мати приємний запах, значно збільшилася. Крім масел для бороди та воску широко поширені і класичні косметичні продукти: зволожуючі креми, бальзами для губ, приладдя для гоління, лосьйони для обличчя.

Натуральні товари для домашніх тварин

У 2022 році будуть у тренді екологічно чисті продукти. Люди намагаються їх купувати як для себе, так і для свійських тварин. Товари для вихованців – перспективний напрямок торгівлі інтернетом.

Якщо у вас немає варіантів, що продавати у 2022 році в онлайн-режимі, розгляньте цю бізнес-ідею. А ще вона ефективно підходить під нішевий товар із невисокою конкуренцією. Заняття продажем екологічно чистих кормів та корисних продуктів для домашніх вихованців можуть стати прибутковим бізнесом.

Топ-3 антикризових бізнес-ідей 2022

Побутова хімія на розлив

У Росію поступово проникає тренд світового рівня з продажу продукції в тару споживача. Деякі міста вже відкрили та використовують торгові точки реалізації побутової хімії на розлив. Вони мають величезний попит. Така продукція буде актуальною для людей у ​​всі часи, навіть у кризу.

Плюс цього напряму в тому, що воно дозволяє займатися продажем хімії за цінами, які нижчі за встановлену конкурентами. Це відбувається через економію на етикетці, упаковці, витратах на викладення товару, рекламі торгової марки та інших факторах, за які платить покупець.

Така справа є екологічною, вирішує проблеми, пов’язані із збільшенням пластикових відходів.

Щоб розпочати у 2022 році цей вид бізнесу, необхідні невеликі ресурси, бо не потрібне дороге обладнання та матеріали.

Продаж кулінарних напівфабрикатів

Темп нинішнього життя та конкуренція постійно зростають. Людина змушена багато працювати, щоб забезпечувати стабільність у житті. Після цього бажання витрачати час на приготування їжі просто зникає. Ця обставина дає унікальну ідею у розвиток даної сфери.

В останні роки простежується дедалі більша тенденція відкривати невеликі торгові точки з продажу заморожених напівфабрикатів на основі домашнього приготування: пельмені, котлети, вареники, млинці, чебуреки, голубці, фарширований перець тощо.

Виникають такі точки найчастіше у спальних районах. Після роботи люди купують напівфабрикати, приготування яких займає від 10 до 20 хвилин, і отримують готовий і звичний сніданок або вечерю. Для багатьох ця дія має повсякденний характер. А отже, буде і запит на домашні напівфабрикати.

У найближчі кілька років такий бізнес розвиватиметься все краще та краще. Проведіть аналіз великих спальних районів у місті. Швидше за все, вам вдасться знайти достатньо місць, де відкриття такої точки буде доцільним.

Відновлення старих меблів

У сучасному житті, коли меблі дуже дорогі, дуже затребуваний бізнес на реставрації старих радянських предметів обстановки. Виготовлені вони з добротних матеріалів. І якщо підійти до цього питання розумно і з почуттям смаку, то можна робити якісні меблі в сучасному стилі та за прийнятними цінами.

Займатися цим можна хоч у гаражі. Для такої роботи не знадобиться багато спеціальних та дорогих інструментів. Досить мати порівняно доступний: пилку, дриль, лобзик, шуруповерт, валик, пензлики та ін.

Частіше придбати предмети старих меблів можна недорого і навіть задарма. Для цього знадобляться дошки оголошень. З їх допомогою можна і продати реставровані меблі за іншими цінами.

Ще один лайфхак монетизуватиме такий бізнес – ведення власного YouTube-каналу. На ньому можна показувати все, що ви робите. Такі відеоролики зазвичай набирають багато переглядів.

Незвичайні бізнес-ідеї 2022

3Д-принтери для друку стін

Потенціал цієї області величезний. Нас вражають новини про створення 3D-пристроїв, які можуть змінити багато сфер життя. Проте в даний момент ми зацікавлені тим, як дані пристрої можна використовувати як бізнес-ідею 2022.

Відповіддю можуть бути 3D-принтери, які можуть друкувати стіни!

Як працює таке обладнання? До пристрою підключається спеціальний маніпулятор, що видавлює армоване волокно із спеціального матеріалу. В результаті виходить міцний каркас. Потім потрібно заповнити певні порожнечі звичайною будівельною піною, а потім зробити зовнішнє оздоблення поверхонь стін.

Така технологія надає небачені можливості для дизайну інтер’єрів та фасадів. Адже стіни дійсно можливо створити за персональним проектом, підібравши не тільки зовнішнє оздоблення, але навіть форму конструкції.

Смарт-плівка

“Розумна” плівка – технологія, яка скоро знайде застосування у багатьох сферах. У неї регулюється здатність пропускати світло (прозорість). Такий самоклеючий матеріал може використовуватися навіть при облаштуванні зворотного екрана для демонстрації відеороликів.

Цей чудо-матеріал має величезну кількість різноманітних застосувань. Насамперед, він дозволить створити «розумне» тонування скла автомобіля, коли ви можете змінювати їх прозорість одним клацанням. А по-друге, дзеркала, вікна, обклеєні таким матеріалом, можна використовувати як екран для виведення необхідної інформації.

Солодка вата, що світиться

Цукрова вата практично завжди була прибутковою сезонною справою і, наприклад, для новачка, який хотів заробити на цьому, було практично неможливо знайти вільне місце, куди ходить багато людей (парки, площі, набережні). Все було зайнято тими, хто не хотів не брати до уваги рентабельний бізнес з дуже гарною прибутковістю.

Конкуренція є важливою умовою розвитку. Навіть дрібний бізнес намагається прогресувати. Так що не виключено, що незабаром у багатьох парках нашої країни ми зможемо спостерігати лотки зі ватою, що світиться.

Звичайно, світло випромінює не самі ласощі, а палички зі світлодіодами. Але це чудова вигадка, яка точно привертає увагу дітей. Крім того, на покупців чекає сюрприз. Надалі світлодіоди можна використовувати як іграшку.

Пристрій для навчання гітарі

Сьогодні вже існує багато видів пристроїв, призначених для тих, хто не вміє грати на музичних інструментах. Наприклад, є особливі контролери для ігрових приставок, що моделюють відомі музичні композиції, користувачам просто потрібно лише вчасно натискати на кнопки.

Але відомі нам пристрої більше підходять до розважального, ніж навчального формату. І є багато бажаючих навіть у віці почати грати на реальному, а не віртуальному музичному інструменті. Для них і створено пристрій, який спростить процес навчання.

ChordBuddy – це набір спеціальних клавіш, що розміщуються на грифі гітари. Людина розучує акорди при натисканні певних кнопок. І потім, поступово клавіші віддаляються. Через війну формується м’язова пам’ять. Руки учня поступово звикають до всіх потрібних положень.

Це зручний та доступний за ціною пристрій, який запросто можна замовити та продати. У Росії ще немає прикладів бізнесу з реалізації ChordBuddy. Для старту потрібно створити вступну сторінку і інвестувати в рекламу для розкручування.

LED-анімація для велосипедних коліс

Ця ідея призначена для ентузіастів велоспорту та піших прогулянок (їх кількість стрімко зростає – просто подивіться, скільки франшиз по оренді велосипедів, роликів, самокатів представлено на ринку). Реалізація цієї ідеї виглядає досить вражаюче. На велосипедні колеса монтується спеціальне підсвічування. Коли колесо крутиться, вона створює яскравий спецефект у вигляді різноманітних зображень. Малюнки, що світяться, можуть бути різними. Керувати ними можна зі смартфона. На екрані необхідно вибрати зображення, яке спостерігатимуть інші люди, коли ви робите подорож на велосипеді.

Власник такого пристрою здатний завантажувати свої персональні картинки через спеціальний редактор програмної програми. Крім того, можна створити і рекламні написи, отже, ці засоби пересування можуть використовуватися в маркетингових цілях.

Напевно, така ідея сподобається багатьом власникам велосипедів. Просувати її можна у тематичних форумах або групах соцмереж, присвячених рекламі. Крім того, варто звернути увагу: на вулицях наших міст кількість велосипедистів постійно зростає. Це реальна бізнес-ідея 2022, яка буде потрібна і в майбутньому.

Бізнес-ідеї 2022 року з мінімальними вкладеннями

Аерозйомка

Це панорамна високоякісна зйомка, яка проводиться із застосуванням квадрокоптерів. Такі літальні апарати можуть постачатися із вбудованою відеокамерою та карткою пам’яті. У деяких випадках передбачена можливість встановлення окремої камери. Апарати різняться за ціною, початкова вартість фірми – від 10 000 крб.

Таке обладнання дозволяє отримувати прибуток, виконуючи зйомку:

 • весільних урочистостей та різноманітних масових свят;
 • котеджів, ділянок та різноманітних типів нерухомості;
 • розважальних заходів;
 • роликів для реклами.

Ціна години аерозйомки сьогодні – близько 8 000 руб. Зростання попиту цю послугу сприяє збільшення прибутку.

Оренда фототехніки

У вас повинен бути професійний дзеркальний фотоапарат (початкова вартість – приблизно 50 000 рублів). Його слід купувати після того, як ви зробите аналіз пропозицій на ринку. Ви можете перевірити попит, розмістивши оголошення та отримавши відповіді, не купуючи жодного обладнання.

Приблизний мінімум суми оренди камери 500 рублів на добу. Витрати можуть окупитись через 4-5 місяців.

Головним ризиком є ​​пошкодження фотообладнання замовником, тому обов’язковою умовою є повернення повної вартості апарата у разі пошкодження. Клієнтська база складається з людей, які переходять від аматорської зйомки до професійної.

Бізнес відрізняється сезонністю: влітку більше замовлень, більша частина заявок надходить у вихідні дні.

Консультації з купівлі

Допомогу надають:

 • ріелтори (нерухомі об’єкти);
 • люди, які тестують різні види продукції;
 • консультант-менеджери з правових питань відкриття та ведення ІП та підприємств;
 • фахівці з просування у різних месенджерах та соцмережах.

Для шопера важлива поінформованість і в таких моментах: –

 • особливості фігури клієнта, щоб уникнути небажаних придбань;
 • актуальні ціни, щоб вносити виправлення до бюджету покупця.

Початкова сума для старту даного напрямку варіюється, але вона не дуже висока.

Пошиття одягу для чотириногих домашніх улюбленців

Клієнтами в цьому випадку будуть: взимку — володарі тварин з гладкою шерстю, а влітку, коли йдуть зливи, — господарі всіх тварин. Потрібні навички шиття та крою. Якщо їх немає, обов’язково проходження курсів.

Ваші товари можна продати у певних місцях, таких як:

 • торгові точки (в основному, якщо речі виготовлені за стандартними розмірами);
 • ательє (персональне пошиття);
 • інтеграція особистих замовлень із типовими.

При частковому чи повному індивідуальному пошитті необхідно знімати виробничу площу з комунікаціями. Для роботи вам знадобляться: швейна машинка, викройки, ножиці, лінійки, стіл, стілець, оверлоки.

Загальна вартість обладнання 1-1,5 тисяч доларів. До інших витрат відноситься покупка тканини та фурнітури – 200–300 доларів. Можливо вам доведеться придбати шаблони, знайти їх в Інтернеті або придумати самі.

Вартість тканини для виготовлення одного костюма для собаки – 2,5–3 долари, відпускна ціна – 11–16 доларів. 1 людина може пошити 2 подібні шати на день.

Нарощування вій

Зараз спостерігається високий попит на цю послугу. Клас професіонала визначає попит. Початкові витрати – навчання, купівлю (придбання) матеріалів, устаткування. Паралельно можливий продаж супутніх товарів. Спеціалісти можуть запускати свої особисті курси.

Враховуючи конкуренцію, необхідне безперервне навчання чогось нового. Для салону краси знадобиться приміщення, яке підходить за санітарними нормами.

Ціна курсів – від 3 000, обладнання та матеріалів – від 40 000 рублів. Додадуться витрати на рекламу. Початкові капіталовкладення окупаються терміном від 3 місяців до півроку.

YouTube-канал

Канал на сервісі необхідно створити, спроектувати та налаштувати. Важливо пропонувати контент, який буде привабливим для цільової аудиторії. Ви повинні щоразу спостерігати за SEO-оптимізацією.

Можлива виручка прямо залежить від прибутковості ніші, в якій ви працюватимете.

Найбільш прибуткові напрями:

 • бізнес-сфера;
 • медичні послуги;
 • будівельні роботи;
 • фінансові питання.

Основний прибуток приносять рекламні матеріали. Важливо забезпечити велику кількість переглядів. Вам потрібно регулярно додавати свої відео на канал з постійною періодичністю.

Дохід забезпечує:

 • робота з партнерськими програмами;
 • написання рецензій;
 • нішева реклама;
 • взаємодія із прямими роботодавцями;
 • реклама своєї продукції.

Додаткове охоплення аудиторії можна отримати за допомогою вірусних відеороликів.

4 правила вибору найкращої бізнес-ідеї

Ключова помилка новачків бізнесу – керуватися модними напрямками. Вони вважають, що бізнес-ідея 2022 року хороша, тому що чийсь бізнес у цій ніші успішний, але такий вибір слід робити після серйозного аналізу низки факторів.

Візьміть аркуш паперу та ручку. Потім слідуйте нашій інструкції, яка наведена нижче. Так ви зможете з’ясувати, яким бізнесом вам варто зайнятися:

Внесіть інформацію про свою освіту та досвід професійної діяльності.

Набагато простіше відкрити справу у давно відомій вам сфері. Наприклад, юрист може надавати консультації віддалено, а менеджер-продаж може відкрити свій онлайн-магазин.

Вкажіть усі свої інтереси, хобі, навички.

Рентабельну справу легше відкрити тим, хто надихається ідеями про власний бізнес. У кращому випадку варто спробувати монетизувати своє хобі. Так вам забезпечена висока працездатність та вміння справлятися із труднощами.

Не так критично, якщо у вас ще нема великого досвіду. Різні бізнес-ідеї 2022 можна почати з нуля та з мінімальними вкладеннями. Наприклад, вам справді подобається готувати. Необов’язково миттєве відкривати закусочну. Робіть фото своїх найкращих страв, ділитеся ними в Інстаграм, домовляйтеся про рекламу та починайте робити свої перші замовлення вдома.

Вкажіть причини, через які люди часто звертаються до вас за допомогою.

Це дозволить дізнатися, який напрямок ви зможете розвивати у сфері послуг. Якщо до людини звертаються за допомогою, значить, її вважали за компетентну в цій справі. Після відкриття свого бізнесу знайдуться люди, яким ваші знання та досвід допоможуть.

Проведіть аналіз затребуваності вашого напряму.

Будь-який бізнес-напрямок керується двома цілями: приносити дохід власнику та покупцям – вигоду. Перевірте, чи готові потенційні споживачі придбати продукт, які ви маєте намір запропонувати?

Відповісти це питання можна, застосувавши певну методику:

 • Використовуйте Яндекс.Wordstat. Сервіс показує, як часто користувачі вносять певний запит у пошукові системи. Дивіться, що хочуть купити чи замовити.
 • Проведіть аналіз конкуренції. Якщо суперники відсутні, то бізнес-ідея 2022 або абсолютно нова, або низькорентабельна.
 • Організуйте тестові продажі. Спробуйте реалізувати невелику партію товарів через інтернет чи запропонувати свої послуги близьким та друзям.

Неможливо вести бізнес із продуктом, за який клієнти не готові платити. Наприклад, у невеликому місті люди, швидше за все, не підуть у бутік люксового одягу, але магазин низьких цін, де постійно проводяться розпродажі, вони точно не оминуть.

Основні помилки при виборі бізнес-ідеї

 • Необґрунтовані очікування легкої розкрутки та швидкого успіху

У багатьох новачків у сфері підприємництва є помилкова думка, що після відкриття бізнесу все складеться само собою: підуть стабільні продажі , постачальники наперебій пропонуватимуть кращий товар за мінімальною ціною, з регуляторними та перевіряючими інстанціями проблем не виникне, а якщо щось піде не так, тобто бухгалтер і юрист, при цьому конкуренти просто залишаться осторонь або підуть з ринку. Реальна практика бізнесу зовсім інша. Якщо маєте намір використовувати нові бізнес-ідеї 2022, потрібно мати наполегливість та готовність витримати різні випробування.

 • Відсутність бізнес-плану

Як і автомобіль, бізнес без додаткових зусиль може котитися тільки з гори вниз. За відсутності плану, коли немає чіткого розуміння, що потрібно робити і чого хоче споживач, не вдасться реалізувати навіть найперспективніші бізнес-ідеї 2022. Займіться вивченням доступної інформації. Аналізуйте книги та статті з обраного напрямку, пропозиції франчайзерів, досвід працюючих компаній тощо. Подивіться, чи існує можливість на деякий час влаштуватися на роботу у сферу, де ви хочете відкрити свій бізнес. Ви зможете дізнатися все зсередини та зробити потрібні висновки.

 • Відсутність розуміння особливостей цільової аудиторії

Неможливо відкрити успішний бізнес без розуміння потреб цільової аудиторії. Серед підприємців-початківців зустрічаються ті, хто планує займатися тільки тим, що їм подобається. Наприклад, людина захоплена велоспортом, і вона хоче реалізувати бізнес-ідею 2022 року з продажу дорогого професійного обладнання для велосипедистів.

У цьому випадку важливо знати, чи є у вашому місті достатньо платоспроможних покупців, які зацікавлені в такій продукції. Можливо, з урахуванням реалій, є сенс відкрити магазин, де продаватимуться спортивні товари масового попиту в недорогому сегменті. А якщо ви орієнтовані лише на професійних велогонників, то варто організувати продаж на замовлення.

 • Відсутність інформації про конкурентів

Напрямки бізнесу з високою прибутковістю відрізняються такою самою величезною конкуренцією. У вибраному сегменті ринку, швидше за все, вже хтось працює. Компанії, що стартували раніше, вже інвестували у бізнес певні кошти та планують отримувати прибуток. Присутність на ринку конкурентів – не привід відмовлятися від бізнес-ідеї 2022 року, але й ігнорування цього факту буде великою помилкою.

Для дослідження рівня конкурентності в конкретній ніші варто замовити (або провести самостійно) маркетинговий аналіз. Це дозволить знайти рішення, які допоможуть виділитися та отримати певні переваги.

 • Відсутність профільних юридичних знань

Бізнесмен, крім глибокого знання свого продукту та технології його просування на ринку, повинен мати, як мінімум, загальне розуміння правової бази, яка регулює підприємництво в РФ.

Згодом, у ході розвитку бізнесу та реальної роботи, ви поступово розберетеся в різних нюансах, але дуже часто на старті незнання особливостей фіскального режиму, вимог щодо юридичного оформлення договорів із працівниками та інших моментів може стати фатальною помилкою.

 • Відсутність наполегливості

Швидше за все, ви знаєте історії успіху відомих людей у ​​світі бізнесу. У кожному разі був присутній свій набір невеликих невдач та великих провалів. Перемога цим шляхом приходить до тих, хто йде до кінця. Підйомів завжди має бути як мінімум на один більше, ніж падіння.

Наприкінці нашого огляду теми зазначимо: може здатися, деякі з них ще дуже ранні. Але насправді це не зовсім так. Так, бути першим у певній ніші не дуже просто. На бізнесмена в цьому випадку лягає завдання визначення потенційної цільової аудиторії, але саме ваша компанія може стати першою, а значить вона буде в тренді. Знайдіть свій напрямок, не відступайте перед труднощами і прийде успіх.

Великі компанії, зайняті у сфері рітейл-торгівлі, будують імперії на продажу дешевої продукції. Це такі товари, як посуд, засоби особистої гігієни, приладдя для дому та домашнього господарства, канцелярія. Можна зробити висновок, що вигідна продукція в магазинах роздрібного типу – це все, чим користується людина щодня і не може без цього жити.