Мобільний заробіток в Інтернеті на додатках

Мобільний заробіток в Інтернеті на додатках

Без грошей зараз нікуди, але не завжди вдається достатньо заробляти.

Багато людей змушені підробляти, а якщо ви не женетеся за великим доходом, варто використовуватися найпростіші способи заробітку в мережі. Зараз цим можна займатися навіть зі смартфона або планшета, без вкладень і знань. Про це дізнаємося від експерту Вольдемара Воронцовського.

Мобільний заробіток в Інтернеті на додатках, фотографіях і завданнях приносить не найбільший прибуток, але відрізняється простотою. Як мінімум, ви точно забудете про поповнення балансу телефону.

Заробіток для Android і IOS на безкоштовних додатках

Щомісяця запускаються сотні нових додатків, всіляких ігор і програм для мобільних пристроїв.

Їх розробники розраховують на серйозний успіх, але через високу конкуренцію, пробитися вкрай складно. Тому вони замовляють платні установки, це найкращий спосіб пробитися в Топи.

Звичайні люди встановлюють спеціальні додатки і через них отримують пропозиції завантажити ту чи іншу гру за невелику винагороду.

Як Ви вже здогадуєтеся, виконувати такі доручення простіше простого. Основна перевага даних додатків-це можливість виводити кошти прямо на баланс телефону.

Ще більше заробляють на мобільних додатках користувачі, які залучають рефералів. Партнерські програми є у всіх проектах, поділися своїм кодом запрошення або посиланням, отримуй відсотки від доходу своєї команди.

Кращі мобільні додатки для заробітку на скачуваннях

По дизайну і додаткових функцій є деякі відмінності, але користуватися додатками просто:

 1. AdvertApp – займає перше місце в рейтингу, тому що тут найбільше завдань. Кілька способів виведення без мінімальної суми. Завантажується додаток з офіційного сайту розробників. Зрідка проводяться опитування з винагородою в 10 рублів і є перегляд роликів за 0.05 руб.
 2. Appcoins – тут постійно проводяться розіграші та конкурси. Високий рейтинг приносить на 10% більше прибутку, а щоб його отримати, потрібно протягом тижня кожен день заходити в додаток. Платять за установки і перегляд відео, виплати проводять через PayPal, ЯД і Вебмані.
 3. WhaffRewards-іноземне додаток платить за завантаження додатків і перегляд реклами. Внутрішній баланс ведеться в доларах, можна завантажувати відразу кілька ігор, а оплата часто нараховується за кожен день використання програми. Залучайте рефералів, отримаєте за кожного з них 20 центів.
 4. NewApp-приклад роботи цього додатка представлений на зображеннях вище. Платять за установку ігор і програм до 30 рублів. Висновок на різні гаманці і номери телефонів. Партнерка 10%. Є додаткові замовлення від партнерів, але за них не завжди приходить винагорода.
 5. AppTrack-стандартні завдання, установка, коментування, оцінка. Можна видаляти завантажені програми тільки через 3 дні. Середня оплата 3-7 рублів за скачування. Завдань вкрай мало, виплати через Webmoney або номер телефону. Запрошуйте рефералів, отримуйте 10%.
 6. Appcent-відрізняється найширшим вибором способів виведення. Крім платіжних систем і мобільних операторів, є онлайн ігри та інші проекти. Щоб отримати виплату, потрібно набрати 10 рублів. З доходу рефералів нараховується 20%. Тут завжди багато замовлень.
 7. Appbonus-мобільний заробіток з виведенням на телефон або QIWI. Щоб отримати виплату, ніякі пороги набирати не потрібно, тут немає мінімалки на висновок. Від заробітку рефералів приходить 20%. Майже 30 мільйонів вже виплачено користувачам цього проекту.

Заробіток на мобільному телефоні – інші варіанти

У ТОП мобільного заробітку варто включити і альтернативні методи. Багато хто не здогадується, наскільки багато проектів і додатків вже створено для смартфонів і планшетів.

Не важливо, Андроїд або IOS, завжди можна підшукати гідні варіанти, як мінімум для підробітку:

 • Введення капчі – поки не доступний в додатках, але у проекту Rucaptcha є мобільна версія. Реєструйтеся і починайте вводити символи з картинок. Платять за кожну капчу по 1-4 копійки, можна ще запросити рефералів і отримувати з них по 10% від заробітку.
 • Таємний покупець-напевно ви бачили подібні вакансії. Додаток Tapporo зроблено саме для цього. У ньому пропонують виконувати різні завдання, в тому числі, відправитися в найближчий магазин і зробити фото вітрини з певною продукцією.
 • Перегляд відео з телефону-доступний у багатьох додатках з установками безкоштовних ігор. Але є і спеціальний проект AppTrailers, де оплачуються перегляди трейлерів до фільмів і рекламних роликів до ігор.
 • Бінарні опціони-торгівля на Форексі може приносити і кілька тисяч рублів на добу. У брокера Binomo є зручна мобільна платформа, завантажуйте і робіть ставки на курси валют.
 • Реальні завдання-типу перевезти меблі, відремонтувати автомобіль або завантажити мішки з борошном, пропонуються на YouDo. Всім іншим підійдуть замовлення на віддалену роботу (наприклад, написати курсову роботу або просунути групу ВК).

Безкоштовний мобільний заробіток забезпечує додатковий прибуток величезній кількості людей. Ви можете поповнити їх ряди вже сьогодні, потрібно тільки вибрати відповідні способи і завантажити спеціальні програми.

Джерело: https://itstatti.in.ua/zarobitok-v-interneti/370-mobilnij-zarobitok.html.