Автоматичні правила в Google Ads. Короткий посібник

Автоматизовані правила в Google Ads

Автоматичні правила в Google Ads – інструмент, який здатний зробити життя фахівців трохи простішим.

Управління ставками вручну займає багато часу і загрожує зниженням ефективності рекламних кампаній. Наприклад, при несвоєчасних коригування можна упустити цінні переходи на сайт. В Google Ads ця проблема легко вирішується за допомогою правил автоматичного призначення ставок. Вони спрощують процес оптимізації та контролю, економлять час. Розглянемо найпопулярніші з них.

Зміна ставок за ключовими словами для утримання позиції

Призначено для утримання потрібної позиції на видачу в Google Ads. Як приклад візьмемо 1.1-2.5. Якщо значення більше (2.6, 3 і т.д.), то будемо збільшувати ставку і повертати до початкової.

Для цього потрібно зайти в налаштування кампанії і переглянути, щоб стратегія призначення ставок була «Призначення ціни за клік вручну». Далі переходимо в потрібну кампанію і відзначаємо ключові запити. Натискаємо «Змінити» → «Створити автоматичне правило».

Автоматизовані правила в Google Ads

Тут необхідно вибрати «Тип ставки» → «Змінити ставки на рівні ключових слів». Додаємо: «Дія» → «Підвищити ставки». Вибираємо «Збільшити у відсотках» і підвищуємо на 10-25% в залежності від вартості ключових слів, рівня конкуренції. Також ставимо максимальну межу ставки.

Тепер необхідно поставити умову: «Додати» → «Серед. поз »(середня позиція). Виставляємо> 2.5. Які умови ми задаємо? Якщо рекламне оголошення буде більше 2.5 позиції на видачу, ставка підвищується на 20%.

Залишилося вибрати періодичність виконання дії. Зазначаємо, з якого часу повинна починатися робота, за який період системі брати інформацію про ставки (раджу за попередній день), називаємо правило.

Тепер щодня з 9 ранку система буде перевіряти середню позицію оголошення. Якщо вона вище 2.5, ставка підвищується на 20%. Дане правило добре працює в тандемі з пониженням ціни. Це робиться, щоб не переплачувати за клік. Налаштовується аналогічно, тільки в правилі вказуємо «Дія» → «Знизити ставки», виставляємо потрібний відсоток зниження. Для більш точної роботи двох правил краще писати різний час, щоб на зниження спрацьовувало, наприклад, в 8 ранку, а на підвищення – в 9.

Підвищення ставки до рівня показу на першій сторінці

Правило спрацьовує на ті ключові слова, які мають статус «Нижче ставки для першої сторінки ». Якщо у ключового слова такий статус, підвищуємо ставку на певний відсоток.

Ключі, що зливають бюджет і не дають конверсії

Цей пункт контролює неефективні запити, за якими багато переходів, але немає конверсій.

Вибираємо «Тип правила» → «Надіслати електронного листа». Додаємо дві умови: «Вартість> 500» і «Переходи <1» (можна свої значення).

Обов’язково необхідно поставити періодичність «Весь час». Це потрібно, щоб отримувати інформацію про ключі, які хоч і витрачають в місяць менше 500 грн (сума залежить від ніші), але в цілому вже перевищили бюджет і не принесли конверсії.

Відхилені оголошення

Їх відстеження особливо актуально в проблемних нішах, наприклад, медицині. Для цього є чудове правило, яке повідомить про такі проблеми і допоможе вчасно вжити заходів.

Тут, на відміну від попередніх випадків, потрібно зайти в розділ «Оголошення» і вибрати або всі ті оголошення, які нам потрібні, або натиснути на «Додатково» → «Створити автоматичне правило». Вибираємо тип: «Надіслати електронного листа». В умови ставимо «Відхилені оголошення». Періодичність даних – «Той же день».

Щоб не заходити в усі групи і не шукати оголошення, у яких багато показів і мало кліків, можна зробити правило. Воно буде надсилати на пошту повідомлення про них.

Заходимо в автоматичні правила. Тип – «Відправити електронного листа». Додаємо дві умови: «Покази> 150» і «Кліки <= 10». Періодичність – «Весь час».

Це лише мала частина з усіх правил, які існують і можуть допомогти автоматизувати процес роботи. Коли накопичується багато проектів, стає складно стежити за всіма діями в обліковому записі. Тоді вони є відмінними помічниками, здатними не тільки заощадити час, але і підвищити ефективність, якість роботи.