Як безпечно і вигідно взяти гроші в борг під розписку?

Як безпечно і вигідно взяти гроші в борг під розписку?

Приватні фінансові організації сьогодні набули широкого поширення через свою оперативність і простоту оформлення позик. Взяти гроші в борг під розписку на короткий період буває вигідніше, ніж оформляти банківський кредит. Такий варіант отримання позики зручніше, якщо гроші потрібні на кілька днів і терміново. Так як безпечно і вигідно взяти гроші в борг під розписку?

У той же час невеликі фірми, що займаються видачею позик, викликають цілком обгрунтовані побоювання у позичальників. Як не нарватися на шахраїв і позичити кошти по-справжньому вигідно?

Простота – значить прозорість

Якщо терміново потрібні гроші в борг, не поспішайте в найближчий офіс фінансової компанії. Уважно вивчіть її сайт. Ось перелік інформації, яка обов’язково повинна бути доступна відвідувачу:

 • Юридична адреса та реквізити компанії.
 • Свідоцтва про реєстрацію в податкових органах і держреєстрі мікрофінансових організацій.
 • Повний текст договору, який укладається з позичальником.
 • Детальна інструкція, Як отримати і погасити термінову позику
 • Безпечною можна вважати компанію, яка надала всю необхідну інформацію. При вивченні договору зверніть увагу на два пункти: права фінансової організації та обов’язки позичальника. Саме в цих пунктах можна дізнатися, чи немає у компанії прихованих платежів, додаткових комісій, чи не ущемляються ваші права.
 • Також зверніть увагу на те, як нараховуються відсотки.

Нарахування відсотків на суму позики

Більшість фінансових компаній пропонують взяти гроші в борг під розписку з нарахуванням відсотків за простою схемою розрахунку. Навести приклад:

 • Ви берете в борг 2 000 грн процентна ставка-1% від суми в день, або 20 грн.
 • Ви погашаєте позику через 10 днів. За цей час вам нараховуються 10х1%, або 10х20 грн, тобто 200 грн.
 • Повна сума виплати становить 2 000 + 200=2 200 грн.
 • При такій схемі нарахування відсотків ви зможете самостійно розрахувати, чи вигідно вам взяти гроші в борг саме у цієї фінансової організації, або варто пошукати іншу з більш лояльною системою.
 • Складна система нарахування відсотків має безліч підводних каменів. Її використовують банки і деякі мікрофінансові компанії. Позичальник в такій організації отримує роздруківку платежів, часто не маючи уявлення, наскільки ця угода вигідна або не вигідна для нього.

Таким чином, щоб термінова позика була вигідною для вас, досить уважно вивчити договір і умови роботи компанії. І пам’ятайте: мікрокредитування на короткий період – хороший спосіб вирішити фінансові питання своєї сім’ї.

Тепер ми з Вами з’ясували як безпечно і вигідно взяти гроші в борг під розписку.

Джерело: https://biznescat.com/finansy/125-de-zajnyati-groshi-v-borg-pid-rozpisku-u-privatnoji-osobi-terminovo.html.