10 кращих книг про соціальні медіа

10 кращих книг про соціальні медіа

Цікава підбірка книг про соцмедіа, які стануть в нагоді підприємцям. У них зібрано все: актуальні цифри і факти, найперспективніші методи і інструменти просування, а також перевірені на практиці рішення. Беріть цінні знання на озброєння і використовуйте їх для розвитку бізнесу.

1. Маркетинг без бюджету

У книзі ви знайдете 50 ефективних маркетингових інструментів, які можна використовувати в умовах обмеженого бюджету (або його повної відсутності).

Найцінніше – що по кожному інструменту наводиться докладний опис: кому, що і як робити. Це незамінне керівництво для тих, хто бажає використовувати ресурси компанії максимально економно і при цьому з найбільшою віддачею.

Маркетинг без бюджету

2. Жорсткий SMM: вичавити з соцмереж максимум

Чим відрізняється якісний SMM від того, чим займаються 99% компаній? Ден Кеннеді і Кім Уелш-Філліпс розкажуть, як за допомогою соцмереж заробляти реальні гроші.

Ви дізнаєтеся, як переключити SMM з пересічного виробництва лайків в режим активного інструменту конверсії, як створити ідеальний магніт для лідів і перетворити холодний трафік в реальних клієнтів і, найголовніше, як зібрати і проаналізувати результати маркетингової активності.

Жорсткий SMM: вичавити з соцмереж максимум

3. Партизанський маркетинг в соціальних мережах

Ця книга – докладна «програма тренувань» для SMM-менеджера. У ній зібрано все найнеобхідніше: чіткі інструкції «що робити», «як робити», «в який час робити», які не залишають права на помилку.

Крім того, книга виходить далеко за рамки довідника по SMM. У ній зачіпаються питання контекстної реклами, а також надаються схеми роботи в офлайні, вбудована система публічної відповідальності співробітника і пакет документації, присвяченій звітності, планування та самомотивації.

Партизанський маркетинг в соціальних мережах

4. Instagram для бізнесу: 40 хаків і готових рішень

Простий і зрозумілий посібник – керівництво по просуванню бренду з оглядом інструментів для обробки фото і мануалом по запуску реклами в соцмережі.

На сторінках видання – принципи розробки стратегії просування, ідеї для пошуку креативу і редагування знімків, тонкощі роботи з блогерами і селебріті. Ви також дізнаєтеся, який тип аккаунта вам підходить і як вибрати правильні цілі, як заслужити довіру передплатників і як насправді працюють хештеги.

Instagram для бізнесу: 40 хаків і готових рішень

5. Контент-маркетинг: стратегії просування в соціальних мережах

Як залучити багатотисячну аудиторію? Як підвищити лояльність до компанії? Яку стратегію вибрати для розвитку бренду? Як залучити користувачів в комунікацію? Одним словом, як зробити так, щоб соцмережі приносили прибуток? Відповіді на ці та інші питання – в книзі Артема Сенаторова.

Ви навчитеся створювати продающий контент для розміщення в соцмережах, розробляти власну ефективну стратегію просування і активно використовувати її в майбутньому.

Контент-маркетинг: стратегії просування в соціальних мережах

6. Маркетинг в соціальних мережах

Перше керівництво по маркетингу в соціальних мережах від російського практика Даміра Халілова. В основі книги – досвід просування більш 700 компаній і брендів в Інтернеті. Тут мінімум теорії і максимум практичної інформації.

На сторінках видання – кейси, покрокові алгоритми роботи, а також практичні рекомендації по просуванню бізнесу в соціальних мережах. Ви дізнаєтеся все про підготовку та проведення ефективних SMM-кампаній, оцінці їх результатів і збільшенні продажів за допомогою SMM-стратегій.

Маркетинг в соціальних мережах

7. Практикум з відеореклами: настройки, кейси, продакшн

Як працює відеореклама в мережі? Чому ваші фірмові ролики обов’язково повинні бути на YouTube? Як знайти своїх клієнтів в багатомільйонній аудиторії найбільшого відеохостингу? Відповіді на ці та інші питання – в книзі, створеної експертами Ingate і Another Point за підтримки Google, студії вірусного відео «Сиєндук Продакшн» і креативного агентства по роботі з відеоблогерами TAG.

Ви дізнаєтеся, як використовувати відеорекламу в інтересах вашого бізнесу, з чого почати роботу, як отримати результат, який контент насправді цікавий користувачам і багато іншого.

Практикум з відеореклами: настройки, кейси, продакшн

8. Контент-маркетинг. Нові методи залучення клієнтів в епоху інтернету

Ця книга для всіх, хто коли-небудь розчаровувався в маркетингу. Визнаний експерт в області соціальних медіа Майкл Стелзнер ділиться секретами, як привертати увагу потенційних клієнтів за допомогою публікації різних видів контенту на сайті, в блозі і соціальних мережах.

Ви дізнаєтеся, як спланувати роботу з підготовки контенту, в тому числі відео, задіяти в його створенні відомих експертів і використовувати соцмедіа для просування.

Контент-маркетинг. Нові методи залучення клієнтів в епоху інтернету

9. Таргетована реклама в соціальних мережах. Повне керівництво

Як ефективно налаштувати таргетовану рекламу в Facebook, ВКонтакте, Одноклассниках і інших соціальних мережах? Детальне керівництво – в книзі Рустама Назіпова, засновника навчального центру «Академія лідогенераціі». Основне завдання – показати логіку налаштування реклами і пояснити, як все влаштовано з точки зору власників соцмереж. Розуміння цього дозволить залучити більше клієнтів за менші гроші і час.

10. ВКонтакте для бізнесу: докладний практичний посібник

Як підвищити впізнаваність і лояльність до бренду? Як стимулювати продажі? Все про просування бізнесу ВКонтакте – в найбільш повному і актуальному виданні, створеному експертами Ingate.

Ви дізнаєтеся, як правильно визначити і сегментувати цільову аудиторію, проаналізувати спільноти конкурентів і знайти споживчий інсайт. Також на сторінках видання все про таргетовану рекламу, розробці, тестуванні рекламних креативів і оцінці ефективності спільноти.

ВКонтакте для бізнесу: докладний практичний посібник

Зрозуміло, список не є вичерпним. Але ці базові книги стануть у пригоді, якщо ви хочете самостійно просувати бізнес в соцмедіа або вже практикуєте це. Читайте, беріть на замітку, впроваджуйте!

Позначки: