Новорічні новинки та акції в Україні для вдалих свят в 2024 році

Новорічні новинки та акції в Україні для вдалих свят в 2024 році

Вигідні пропозиції перед новорічними святами – які українські бренди варті вашої уваги і як собі їх дозволити?

Період новорічних свят завжди тісно повʼязаний з обміном подарунками, оновленням гардеробів і пошуком потрібних продуктів до столу. Якщо коротко, то люди купують і споживають в рази більше, ніж в будь-які інші періоди року.

Три великі розпродажі, які варті вашої уваги

Правила ринку завжди працюють на підсилення нашого бажання купувати й попиту, створюючи привабливішу пропозицію. Так цього року українські бренди з усіх сфер, великі й малі, забезпечити нас знижками й спеціальними новорічними акціями.

15 платежів кредиту в Comfy й адвент календар

Брендинг Comfy яскравий, помітний і ефективний. Мережа техно магазинів у свій особливий спосіб, з рукавичкою на ковзанах, сповістила про знижки до -50% на обрані товари й продовження кредиту до 15 платежів. А якщо кредитування від Comfy вам не підійде, скористайтесь платформою Finance.ua, яка підбере онлайн-кредит на ідеальних умовах.

Окрім цього, щодня з 1 по 25 грудня Comfy пропонує знижку на обрану категорію товарів. Акція поширилась не лише на не популярні позиції, а й на новинки.

Знижки на подарункові набори в EVA

EVA.UA пропонують знижки до -60% на різноманітні подарункові набори. Слоганом акції стала фраза “Наповни свята красою!” За останній час бренд створив кілька вдалих рекламних проєктів і напередодні Нового року запустив дуже актуальну пропозицію з вигідними цінами на подарунки.

Величезний новорічний розпродаж від ROZETKA

Популярний український маркетплейс пропонує знижки на різні категорії товарів. Встигніть до 2 січня 2024 обрати бажаний подарунок для себе і рідних. Майте на увазі, що знижки поширюються на товари, продавцем яких є ROZETKA.

Як дозволити собі все, зі збережених акційних товарів? Точно знають експерти з фінансів на сайті https://finance.ua/.

В період знижок бажання не втратити вигідну пропозицію зростає і спонукає нас купляти більше. Хотіти зекономити природно, але кілька великих, хоч і акційних покупок не залишаться непомітними для вашого бюджету. Ось кілька порад, як не втратити вигідні пропозиції.

Спеціально до новорічних свят платформа підібрала прості кредити на картку для ваших онлайн-покупок. Перегляньте список миттєвих позик і оберіть найкращі умови за цим посиланням: https://finance.ua/ua/credits/loan-online-a. Ідеально, коли для покупки потрібне швидке рішення без відмов і довідок.

Бажаємо вам вдалих уловів в цей сезон новорічних знижок і вигідних онлайн-позик.