Як забезпечити безпеку оплати та дані платіжних карт в інтернет-магазині

Як забезпечити безпеку оплати та дані платіжних карт в інтернет-магазині

В сучасній електронній торгівлі питання безпеки онлайн-платежів — один з ключових викликів. Зручна можливість оплатити товари онлайн викликає і ризики. Реакцією на появу цих ризиків стають все нові й нові технології захисту платіжних даних.

На прикладі кращих практик, які використовує українська платформа створення інтернет-магазинів Shop-Express, та інші аналогічні сервіси, розкажемо, як забезпечити максимальну захищеність онлайн-платежів.

Використовуйте захищені платіжні шлюзи

Всі сучасні платформи для створення інтернет-магазинів, включаючи конструктори дають можливості під’єднати захищені платіжні шлюзи. Це важливо, щоб забезпечити довіру потенційних покупців взагалі зробити можливою роботу інтернет-магазину.

Звісно ж, інтеграції з платіжними системами реалізовані по-різному. Їх використання може суттєво впливати на бюджет створення інтернет-магазину. Сучасні конструктори інтернет-магазинів мають набір інтеграцій з платіжними шлюзами. Це дозволяє підключити такі інструменти самостійно. Зокрема така можливість є у користувачів платформи Shop-Express.

Надійний платіжний шлюз має відповідати стандартам PCI DSS.

Переконайтесь, що працює шифрування даних

Інтернет-магазин обов’язково має працювати через протокол SSL або TLS, які захищають дані при передачі між браузером користувача, сервером вашого інтернет-магазину і платіжної системи. Саме ці технології не дозволяють перехоплювати платіжну інформацію.

Регулярно оновлюйте всі компоненти платформи

Постійно з’являються нові загрози. Тому важливо підтримувати працездатність інтернет-магазину, регулярно оновлювати платформу та всі її компоненти. У випадку з конструкторами це роблять саме розробники платформи.

Пояснить користувачам важливість сильних паролів

Поясніть користувачам вашого інтернет-магазину важливість використання сильних паролів та їх регулярного оновлення. Публікуйте інформацію про це на сторінках інтернет-магазину і на сторінках в соцмережах.

Робіть регулярні аудити

Регулярно перевіряйте стан інтернет-магазину. Це включає і моніторинг оновлень і контроль інших показників роботи. Також важливо реагувати на будь-які підозрілі ситуації в роботі інтернет-магазину, збирати зворотній зв’язок від покупців.

Навчайте покупців

Цей пункт не відноситься до змін в інтернет-магазині, але тісно пов’язаний із контент-стратегією. Розповідайте клієнтам, як здійснювати безпечні покупки в інтернеті, розкажіть, що робить ваш бізнес для захисту їх даних.

Це, крім усього, укріпить довіру до вашого магазину.

Підсумки

Завдяки SSL сертифікатам, регулярному оновленню платформи та технічній підтримці ви зможете забезпечити безпеку онлайн оплат. Також важлива правильно налаштована працююча інтеграція з платіжними шлюзами.