Універсальні секрети продажів від успішних бізнесменів

Універсальні секрети продажів від успішних бізнесменів

Очі, вуха і язик – ось що робить успішним підприємця або продавця. Секрети продажів від 3 найуспішніших бізнесменів: ресторатора, фінансового консультанта і керівника магазином одягу.

В якій би сфері не працював ваш бізнес, закони успішних продажів діють в більшості випадків однаково. Сьогодні ми розповімо про цінний досвід видатних продавців, який може бути корисний саме для вас.

Техніки продажів від кращих бізнесменів

Навчитися читати людей

Нью-Йоркський ресторатор Массімо Бібераж (Massimo Biberaj), власник Sam’s Place, каже, що не може вечеряти, поки не встановить зоровий контакт хоча б з двома своїми відвідувачами. «Я дивлюся їм в очі і намагаюся зрозуміти, чи хочуть вони ще келих Совіньйон, поговорити зі мною або просто побути в тиші». Таким чином Біберажу вдається вгадати і задовольнити потреби своїх клієнтів краще, ніж іншим рестораторам.

Стівен Наделл (Steven L. Nadell), керуючий директор в Wells Fargo Advisors, висловлює схожу позицію: «Мені складно оцінити стан клієнта по електронній пошті – в листах неможливо прочитати емоції. Мені легше спілкуватися з клієнтами по телефону. А взагалі, я вважаю за краще особисті зустрічі».

Модесто Гонзалес (Modesto G. Gonzales) – керуючий магазину одягу Garmany в місті Ред Бенк, штат Нью Джерсі, одного з кращих незалежних магазинів в країні. Він майстер особистого контакту: «Коли я зустрічаюся з клієнтом, я слухаю. Моя мета – щоб мені довіряли, тому я веду себе з ними чесно і щиро. Якщо покупцеві подобається піджак Armani, який не підходить його статурі, я скажу йому про це ».

Не тиснути на клієнтів

«Я намагаюся не писати і не дзвонити клієнтам більше трьох разів на рік, – продовжує Гонзалес. – Хіба що на День народження, річницю весілля або щоб повідомити про нову колекцію ». Він володіє рідкісною чутливістю в цьому питанні, так як знає, що нав’язливі продавці дратують і швидше відштовхують клієнтів, чим сприяють лояльності.

Наделл теж не прихильник погоні за потенційними клієнтами: «Це не мій стиль. Я вважаю за краще зосередитися на тих, хто хоче зі мною працювати».

«Все дуже просто: Ставтеся до людей так, як хочете, щоб ставилися в вас. Якщо ви пам’ятаєте про це – виникне довіра, прийдуть клієнти », – підводить риску Бібераж.

3 заключні поради

Массімо Бібераж: «Будьте чесні з собою і з клієнтами. Я завжди прошу шеф-кухаря покуштувати те, що він готує щовечора. Якщо блюдо здається йому недостатньо хорошим – я не стану радити його відвідувачам».

Стівен Наделл: «Ви повинні дійсно любити свою справу і завжди віддавати пріоритет їхнім потребам. Просто ставте себе на їх місце і думайте, чого б вони хотіли від вас».

Модесто Гонзалес: «Покупці Garmany – успішні люди, вони звикли до сервісу на вищому рівні. Якщо ви не можете запропонувати їм першокласне обслуговування – вони знайдуть того, хто зможе ».

Висновки: Універсальний секрет успішних продажів

Кожен з цих трьох людей надає відмінну продукцію і сервіс. Але вони притягують клієнтів не тільки цим. Вони вміють слухати. Вони знають потреби своїх клієнтів. І, найголовніше, вони настільки хороші люди, що їх хочеться назвати своїми друзями, чому клієнти повертаються до них знову і знову