РЕКЛАМА В INSTAGRAM, ЗА ЯКОЮ ХОЧЕТЬСЯ КЛАЦНУТИ

РЕКЛАМА В INSTAGRAM, ЗА ЯКОЮ ХОЧЕТЬСЯ КЛАЦНУТИ

Що змушує вас кликати по рекламному оголошення? Мила фотографія цуценя, кумедний підпис, колірна палітра? Чи мотивація полягає в чомусь більшому?

У той час, як існує безліч досліджень і статей, що посилаються на критерії успіху реклами в соцмережах, реальна ефективність реклами багато в чому залежить від вашої здатності складати рекламний контент, який виглядає природно та органічно.

Реклама в Instagram надає компаніям унікальну можливість, оскільки оголошення демонструються 500 мільйонам активних користувачів щомісяця! При цьому рекламний контент не відволікає користувачів і з органічності часто не відрізняється від публікацій, які викладають друзі у своєму профілі. Крім того, Instagram виводить оголошення на основі лайків і підписок в Instagram і Facebook, що дає маркетологам можливість успішно і точно таргетувати свої оголошення.

У цій статті зібрані оголошення в Instagram, які зможуть вразити (і навіть змусять по собі клікнути) будь-кого, а також представлені здійсненні та дієві пропозиції для вашої наступної (або вже запущеної) рекламної кампанії в Instagram.

Чому взагалі варто розпочати рекламну кампанію у Instagram?

Еллен Бартоліно, співмаркетолог HubSpot, склала всеосяжний перелік кроків, які потрібно виконати для успішного запуску рекламної кампанії в Instagram на платформі Facebook Ads. Незважаючи на те, що оцінювати ефективність такої реклами з точки зору результатів та доходів – поки що рано, деякі агентства та дослідники вже бачать позитивні віяння для маркетологів.

У Brand Networks виявили, що загальна вартість тисячі показів (СРМ) у Instagram знизилася з $7,04 у другій половині 2015 року до $4,16 у першому кварталі 2016 року. При цьому витрати на рекламу в Instagram нижчі, ніж у Facebook з його вищим рівнем залученості.

За допомогою реклами в Instagram маркетологи можуть налаштувати націлення на користувачів, щоб збільшити перегляди постів та іншого контенту в блозі, залучити трафік на потрібну веб-сторінку, сприяти збільшенню конверсії, заохочувати встановлення програм, забезпечити перегляди відео та багато іншого.

Отже, ось ті самі 11 прикладів реклами в Instagram, яка подобається всім:

1. INSTAGRAM ДЛЯ БІЗНЕСУ

Ось перший приклад оголошення в Instagram з облікового запису самого Instagram для бізнесу, що рекламує нові можливості розміщення реклами на платформі. Він використовує сайт кухонних рецептів Food52 як приклад, як рекламний контент міг би виглядати, і дозволяє користувачам самостійно візуалізувати його для своїх власних облікових записів в Instagram.

Якщо ви зайдете в акаунт Food52, ви помітите, що взяте як приклад рекламне оголошення не сильно відрізняється від органічного контенту і гармонійно поєднується з іншими фотографіями та відео, опублікованими у профілі.

Чому це працює:

  • Це просто блискуче фото їжі. Вдале використання текстур, контрастні кольори, грамотне освітлення насправді пробуджує голод. Їжа – одна з найпопулярніших категорій у Instagram, що містить більш ніж 198 мільйонів окремих знімків їжі з хештегом #food;
  • Автор фото грає з геометричними фігурами та лініями, зацікавлюючи та залучаючи читача;

2. SAMSUNG MOBILE

Погляньте на це оголошення, що представляє не тільки нову модель у лінійці Samsung – Galaxy S6 Edge Plus, але й можливість ручного настроювання камери для більш точної та якісної зйомки.

Зображення показує нам зняті середнім планом телефони, які начебто натякають людям, яке це насправді – використовувати такий крутий смартфон. Фотографії на кожному з них зроблені в різних місцях при різному освітленні, що підкреслює можливість захоплення чудових знімків незалежно від місцезнаходження.

Чому це працює:

  • Телефони розташовані на білому тлі, що виділяє рекламований продукт. За словами співробітників SteelHouse: «Це [зйомка на білому тлі] є звичайною практикою, тому що будемо чесними – таке розташування реально працює».
  • Фотографії, представлені в оголошенні, – це спрощена демонстрація продукту. Такий підхід дозволяє глядачам зануритися в нові функції керування, розглядаючи кожен телефон з унікальним рядком ручного налаштування камери внизу екрана.
  • Розумна і з ноткою гумору, напис – це гра слів, яка робить її більш запам’ятовується і привертає увагу користувача до нової функції ручного керування камерою (навіть якщо він ще не подивився на картинку, відвідувач зрозуміє, що мова). Оголошення, що викликають емоції: сміх, щастя, посмішку, найімовірніше зачеплять відвідувача і змусять його поділитися публікацією.

3. ЕМІ ПОРТЕРФІЛД

Емі Портерфілд – маркетолог та консультант із соціальних мереж, вона створює освітні ресурси для компаній та інших учасників ринку реклами. У цьому оголошенні вона просуває безкоштовний вебінар із метою залучення нових потенційних клієнтів та покупців.

Чому це працює:

  • У оголошенні розміщена чітка фотографія особи компанії (у прямому та переносному сенсі), що насправді надає індивідуальності бренду.
  • Заклик до дії (СТА) відразу стає зрозумілим: «безкоштовне навчання» надає очевидні переваги для користувачів, які вже зацікавилися маркетингом вебінарів, оскільки оголошення в Instagram видаються на основі інтересів у Facebook та Instagram. Дане оголошення надає користувачам можливість відточити свої навички в маркетингу без будь-яких витрат.

4. NEW YORK TIMES

А ось оголошення зі знаменитим кросвордом із New York Times. Воно прямо-таки кидає виклик глядачам: «Вирішіть головоломку, дізнайтесь більше про нашу пропозицію!». Рішення цього кросворду покращує настрій користувача, певною мірою змушує його пишатися собою, а також стимулює репост цього запису та перехід по об’яві.

Чому це працює:

  • Оголошення статично, проте воно вимагає певної взаємодії, якщо користувач хоче вирішити загадку. Така інтерактивність підвищує залученість рекламного оголошення, а також призводить до більш активної участі відвідувачів в обговоренні та оцінюванні іншого контенту в профілі.
  • Оголошення грає на ностальгії користувачів – використовує популярне у 90-х ТВ-шоу “Гей, Арнольд” на Nikelodeon. Така маркетингова тактика покращує ставлення аудиторії до вашого контенту та бренду загалом.

5. MONSTER

Monster допомагає тим, хто шукає роботу, познайомитися з організаціями, які шукають таланти по всьому світу. До цього відео-оголошення Monster підходить з гумором, щоб підказати претендентам, як пояснити «прогалини» у зайнятості майбутнім роботодавцям за допомогою ролика Castaway: замість того, щоб скаржитися про те, що його залишили одного у відкритому морі, фіктивний претендент пояснює, що він керував «екіпажем», доки був на острові.

Чому це працює:

  • Оголошення дає користувачам такий тип контенту, який (з огляду на численні дослідження) вони хочуть бачити частіше. Особливо у соціальних мережах.
  • Оголошення тисне на цікавість, інтригує відвідувачів, щоб вони захотіли дізнатися більше, тому що, ну серйозно, що доведеться робити Castaway з пошуком роботи? За допомогою цього кумедного демо, що демонструє відому історію і розповідає, як заповнювати прогалини в резюме, Monster подав складну тему з легкої сторони, що запам’ятовується.

6. HEADSPACE

Headspace пропонує щоденні 10-хвилинні медитації та сеанси релаксації з використанням їхньої програми. Це просте, але ефективне оголошення показує зворотний відлік часу, який ніби каже, що програма Headspace може позбавити користувачів від тривоги та занепокоєння всього за 10 хвилин. Невідомо, чи це правда, чи навіть сама думка про таку можливість здається вкрай привабливою.

Чому це працює:

  • У оголошенні використовуються теплі насичені кольори, що символізують «хоробрість та енергію». Відповідно до дослідження Blur Group, такі кольори ідеально підходять для стимуляції завантаження користувачів додатків, пов’язаних з ментальним, фізичним, психічним здоров’ям.
  • Оголошення виконане в стиль мультфільму, який схвалюється мультиплікатором Wall Street Journal Стю Хайнеке через його запам’ятовність і «прилипливість».
  • Воно відображає провокаційні, емоційні слова, такі як «тривога» та «щасливіше», що впливають на вірусність та запам’ятовність кампанії.

7. BLINKLIST

Blinklist допомагає читачам зібрати ключові уривки та уроки з публіцистичних книг, що займає всього 15 хвилин. У цьому оголошенні компанія просуває книгу зі свого сервісу, яку користувачі можуть прочитати у «концентрованому» вигляді. Назва книги накладається на зображення людини з мобільним телефоном, ніби натякаючи, що він відкрив Blinklist зі смартфона.

Чому це працює?

  • Оголошення привертає увагу користувача до центрального елемента за допомогою геометричної фігури (привіт перфекціоністам). Такі фігури, як квадрат, ромб, прямокутник відображають порядок і симетрію, що не тільки тішить око відвідувача, але й допомагає оголошення виділитися у спільній стрічці Instagram.
  • Напис безпосередньо звертається до людей, яким не вистачає вільного часу на читання книг (а таких за сучасного темпу життя досить багато). Емпатія – відмінна складова маркетингової стратегії, що дозволяє універсалізувати оголошення та зробити бренд більш незабутнім, що задовольняє потреби користувача.

8. BFRESH

Це оголошення від bfresh – ринок, присвячений свіжоприготовленій їжі та загалом продуктам – призначене для інформування місцевих жителів про відкриття нового магазину в Бостоні. Проста, невигадлива реклама представляє користувачам знімок нового місця, за яке, швидше за все, зачепиться погляд місцевих жителів, знайомих з цією областю.

Чому це працює:

  • Оголошення має географічну прив’язку, що виводить його персоналізацію на новий рівень. Така сегментація аудиторії дозволяє оцінювати рентабельність інвестицій у рекламу у Instagram (ROI).
  • Воно обіцяє майбутні переваги користувачам: знижки та рецепти для передплатників, які – як сподівається bfresh – молоді, зацікавлені в економії грошей та приготуванні їжі.

9. CLASSPASS

ClassPass надає любителям фітнесу доступ до кількох спортзалів у близькому для них районі в рамках однієї системи бронювання. Це оголошення чітко і зрозуміло розповідає про запропоновану знижку, водночас даючи відвідувачам зрозуміти, чого очікувати від самих ClassPass.

Чому це працює:

  • Холодна колірна гама в оголошенні (зелений, блакитний) сприймається людьми обох статей краще, ніж інші колірні палітри.
  • За допомогою фігурок людей, що привертають увагу, роблять різні фізичні вправи, оголошення наочно показує, а не просто розповідає клієнтам, як вони можуть використовувати запропонований продукт.
  • Заклик до дії зрозумілий і переконливий: користувачі можуть отримати відчутну знижку на ClassPass протягом обмеженого часу. Ця тактика передбачає принцип дефіциту, який будується на усвідомленні споживачами кількісного/тимчасового обмеження на товар. Покупці надають більше значення товару, якого може вистачити усім.

10. METHOD HOME

Method Home виробляє екологічно чисті миючі засоби, виготовлені з абсолютно нешкідливих інгредієнтів, які є ефективними для прибирання будинку. Їхнє грайливе відео-оголошення в Instagram показує бренд з привабливої ​​та незвичайної сторони. Відео також згадує про розіграш, що проводиться в компанії, для участі в якому потрібно виконати зазначені в підписі дії.

Чому це працює:

  • реклама помітно виділяється: незвично бачити тарілки, чашки та їжу, які літають у невагомості таким дивним способом. Ця унікальність робить продукт незабутнім і пізнаваним.
  • Оголошення використовує емпатію. Багато людей не дуже добре ставляться до виду брудних тарілок, навалених у раковині, а оголошення пропонує очевидне вирішення проблеми – засіб для миття посуду – у веселій та інтерактивній формі. Рекламні оголошення, що викликають позитивні емоції, призводять до прискореного формування більш міцних відносин та асоціацій, пов’язаних із брендом, що в кінцевому підсумку може покращити ваш індекс споживчої лояльності (NPS).

11. HUBSPOT

HubSpot займається продажем маркетингового ПЗ, яке допомагає розвиватися різним компаніям та підприємствам. У цьому оголошенні HubSpot просуває INBOUND 2016 у Бостоні – щорічний виїзний захід у сфері маркетингу та продажу.

Чому це працює:

  • реклама відтворює соціальне схвалення — її підпис визначає відомих лідерів галузі, які виступатимуть на заході. Ця стратегія спонукає користувачів відвідати INBOUND 2016, щоб дізнатися більше та послухати відомих людей, яких вони, можливо, вже знають та люблять.
  • Брендинг акуратний і ненав’язливий: пам’ятайте, оголошення в Instagram повинні виглядати органічно і максимально наближено до натурального контенту майданчика, щоб у користувача не виникло бажання прогорнути його якнайшвидше.
  • Цікавий знімок напису INBOUND у вигляді живоплоту використовується для просування заходу без згадки логотипу або імені компанії.

Тепер, коли ви прочитали всі поради та побачили їх у дії на прикладах успішних рекламних оголошень в Instagram, загляньте у свій профіль та перевірте свої оголошення. Подумайте, що могло б змусити вас клікнути? Візьміть на замітку вищезазначені поради та почніть творити власну магію у рекламній стратегії Instagram.