Інвайт

Інвайт: що це таке, як його отримати - де взяти код

Інвайт (англ. Invite – запрошення) – це розмовний термін оптимізаторів і веб-майстрів, буквальне значення якого – запрошення отримати доступ для реєстрації на сервісі партнерських програм або в закритому співтоваристві.

Інвайт може дати новому учаснику вже тривалий час зареєстрований користувач ресурсу. Як правило, запрошення є посилання на код або сам інвайт-код, який потрібно ввести при реєстрації на сайті в спеціальне поле. Крім того, інвайт можна отримати після виконання деякого завдання на відкритому майданчику ресурсу і отримання позитивної оцінки.

Призначення інвайтів

Багато відомих і великих сайтів вдаються до впровадження інвайту для реєстрації з різними цілями:

  • маркетинговий хід (завоювання інтересу цільової аудиторії);
  • обмеження доступу сторонніх користувачів, пропуск на сайт призначений лише для дійсно зацікавлених відвідувачів;
  • поступове нарощування кількості користувачів.

Широко використовуються інвайт в реферальних програмах. Аккаунт, який привернув до системи нових учасників за допомогою особистих інвайтів, згодом може мати відсоток від прибутку цих користувачів.

Як отримати інвайт

Крім офіційних, поширені такі способи отримання инвайту, як обмін і покупка. Також популярна практика розіграшу запрошень в якості призів за перемогу в акціях і конкурсах.

Обміняти інвайт можна на спеціальних біржах або залишивши заявку на деяких форумах. Щоб отримати інвайт з обміну, необхідно мати який-небудь інший затребуваний інвайт. Купити інвайт можна на цих же ресурсах. Ціни на запрошення – від одного долара. Деякі портали, виключають зі спільноти користувачів, викритих в купівлі, продажу або обміні інвайтів.