20 актуальних інструментів для створення мультимовного контенту

20 актуальних інструментів для створення мультимовного контенту

Практично всі власники бізнесу прагнуть експансії та масштабування. У якийсь момент на звичному ринку стає тісно, ​​і виникає потреба вийти на ширші території. Настає час мультимовності.

Якщо ви стикалися з автоматичною та напівавтоматичною перевіркою якості тексту рідною мовою, то розумієте важливість цих заходів для виходу на закордонний ринок.

Розглянемо кілька популярних інструментів для роботи з текстами англійською мовою.

#1. Grammarly.com

Досить молодий київський стартап. Основний функціонал програми нагадує орфограмку. Перевіряє текст на граматичні та орфографічні помилки, дає рекомендації з лексики та стилістики.

Базовий функціонал повністю безкоштовний, а глибший аналіз необмеженого обсягу контенту коштуватиме $30 щомісяця.

Працювати можна не тільки у вікні програми, але й за допомогою розширення Chrome, Safari, Firefox.

#2. Hemingway App

Хемінгуей – редактор, основний принцип якого нагадує Главред. Інструмент виділяє надто громіздкі фрагменти тексту та дає рекомендації щодо виправлення. З його допомогою ви можете «вичистити» статтю від надлишку займенників, прислівників, пасивної застави.

У редакторі можна працювати зі стилями і тегами [наприклад, H1–H3], робити марковані або нумеровані списки, вставляти посилання і так далі.

Ви можете безкоштовно працювати з інструментом онлайн або завантажити його за $9.99.

#3. Read-Able

За допомогою цього софту можна перевірити, наскільки читальний текст. В інструменті закладена формула Флеша-Кінкейда: що вище підсумковий показник, то легше контент сприймається цільовою аудиторією.

Read-Able дає рекомендації, дотримуючись яких статтю можна підлаштувати під вік читачів. Аналог – Readability.

#4. Copyscape

Це один із найпопулярніших інструментів для перевірки на унікальність. Специфіка в тому, що він аналізує потрібний вам сайт і дозволяє визначити, чи були матеріали вкрадені або переписані. А ще принагідно можна виявити швидкість завантаження сторінок ресурсу, основні помилки, співвідношення тексту та коду, кількість слів на різних URL.

До речі, цей інструмент може працювати і з сайтами російською/українською мовами. Тільки перевірити на унікальність можна у Google та Yahoo. Яндекс недоступний. Щоб скористатися сервісом безкоштовно, зберігайте добовий ліміт у 10 перевірок. Потрібно більше? Тоді доведеться доплачувати 5 центів за кожну таку.

#5. Dupli Checker

Це 12 інструментів, серед яких:

  • Перевірка на унікальність
  • Перевірка на копіювання
  • Пошук зображень
  • Підрахунок кількості слів
  • Перевірка маси посилання
  • Перевірка домену
  • та інші

Серед інших «плюшок» — можливість виправити основні граматичні та стилістичні помилки. Сервіс безкоштовний, але можна перевіряти не більше 1000 слів за один раз. Доступний інтерфейс російською.

#6. Scrivener

Цей інструмент онлайн допомагає вести текстові проекти і не губитися у великому обсязі інформації. Підійде для копірайтерів, сценаристів, письменників, проектних менеджерів та будь-якого бізнесу, що генерує багато статей. Ви можете розміщувати текстові документи в різних папках, а редактор містить автоматичне виправлення типографіки.

Інтерфейс побудований таким чином, що дозволяє підготувати короткий синопсис для проектів, а також переглядати всі листочки на єдиній дошці. Текст (як і в Google Docs) зберігається автоматично, але на відміну від базового функціоналу Google Drive документи краще впорядковані.

#7. HubSpot [Blog Ideas]

Часто буває, що сидиш у ступорі і не знаєш, яку тему для матеріалу вибрати. Цей сервіс допомагає знайти цікаві та «незатерті» ідеї.

Щоб розпочати роботу, достатньо ввести якийсь лексичний орієнтир у рядок пошуку. У видачі з’являться варіанти, які можна взяти в роботу.

#8. Thesaurus

Цей інструмент є аналогом нашої «Мережі Асоціацій». Призначений для пошуку синонімів, контексту. За допомогою Thesaurus можна досягти лексичного розмаїття в тексті.

#9. UNSUCKIT

Повністю безкоштовний інструмент, який перетворює складні та «канцелярські» слівця на прості аналоги. Підійде і для розшифровки сленгу. Основне завдання, яке можна вирішити, — переклад ділового та «холодного» тексту на хорошу розмовну мову.

#10. RhymeZone

Якщо ви працюєте зі слоганами, віршованою формою чи есе, цей онлайн-сервіс допоможе підібрати рими, співзвучності, фонетично приємні поєднання слів. Інструмент безкоштовний.

#11. EMV Headline Analyzer

Чи завжди ви читаєте статтю? Зазвичай матеріал відкривають, коли заголовок приваблює читача, інтригує, відповідає його запит. Цей інструмент допомагає проаналізувати маркетинговий потенціал та емоційну насиченість фрази.

Що відсоток у видачі, то більше вписується заголовок викличе в аудиторії. Також інструмент пропонує свої варіанти.

Аналізу піддається граматика, читабельність та структура. Сервіс повністю безкоштовний.

#12. Ahrefs

Ви напевно чули про цей маркетинговий інструмент для аналізу маси посилань, але також він підходить для підбору тем для SMM.

За допомогою Ahrefs автор може проаналізувати ключові слова та виділити найпопулярніший контент на різні теми.

#13. Hunter

Це розширення для Chrome дозволяє зв’язатися із власниками сайтів та допомагає в розміщенні контенту. Ви можете знайти найрелевантніші імейли та скласти розсилку для гостьових публікацій або будь-якого іншого зв’язку з власниками ресурсів.

Діяльність повністю законна: збираються лише поштові адреси, що знаходяться в загальному доступі.

#14. SEO Book Keyword Suggestion Tool

Повністю безкоштовний сервіс для підбору релевантних ключових запитів в англомовному медіапросторі. Ви можете вибрати найбільш ефективну та конкурентну семантичну основу для статті.

#15. Live Keyword Analysis

Ще один безкоштовний інструмент для роботи із ключовими словами. З його допомогою ви можете перевірити щільність ключів та якість оптимізації написаного тексту.

Навіть якісний та збалансований текст варто «прогнати» через сервіс: так він однаково добре сприйматиметься і читачами, і пошуковими роботами. До того ж, ви зможете визначити фокусний ключ, масу запитів, їх пріоритет.

#16. MozBar

За допомогою розширення ви можете проаналізувати обсяг посилань на сайті та перевірити якість SEO-оптимізації. Інструмент виявляє щільність ключів та видає ті слова, під які було написано текст.

Отриманий семантичний каркас виявляє цільову аудиторію, оцінює контент на сторінках, поширеність у соціальних медіа, якість технічної оптимізації та обсяг маси посилань.

#17. Canva

Як правило, автор так чи інакше відповідає за графічний контент у публікаціях: іноді підбирає референси для дизайнера або створює банери та брендує супровідні зображення самостійно.

Це один із найпопулярніших інструментів для безкоштовного створення власних зображень, колажів та іншого графічного контенту. Сервіс умовно-безкоштовний [ви можете користуватись урізаним функціоналом без оплати за передплату].

#18. CopyDoodles

Ще один сервіс для копірайтерів та випускаючих редакторів, який допомагає вибрати візуальні елементи для статей, сторінок сайту, соцмедіа. Бібліотека містить велику кількість графіки, коміксів, типографіки. На жаль, інструмент платний.

#19. Flickr

Це крутіше, ніж фотосток. Використовуйте Flickr для пошуку живих знімків від користувачів: вони не оброблені у Photoshop, хорошої якості, а все, що від вас вимагається – вказати джерело.

#20. Quora

Один з популярних інструментів для лінкбілдингу: щось подібне до соцмережі, де ви можете ділитися матеріалами у вибраних тематиках і збирати відгуки від інших людей.

Для користувачів Quora це можливість нетворкінгу, пошуку майданчиків для гостьового блогінгу, інструмент побудови якісної маси посилань для своїх матеріалів.

Майже всі послуги в добірці безкоштовні або дешеві. Сподіваємося, ви зберете особисту «валізу» програм для створення, перевірки, оформлення та дистрибуції мультимовного контенту.