Google опублікував серію твітів на тему блокування змішаного контенту в Chrome

Google опублікував серію твітів на тему блокування змішаного контенту в Chrome

Команда Google Webmasters опублікувала в Twitter серію твітів, присвячених майбутнім змінам в обробці змішаного контенту в Chrome. З грудня браузер почне блокувати весь такий контент.

Чи вплине ця зміна на рендеринг сайту?

Якщо сайт був переведений на HTTPS і при перегляді сторінок в адресному рядку Google Chrome відображається сіра іконка у вигляді замку, то все в порядку.

Якщо ж сайт переведений на HTTPS, але в адресному рядку браузера такої іконки немає, то на сайті є змішаний контент. Тобто на сторінці є незахищені елементи, які передаються по HTTP-протоколу. Починаючи з грудня такий вміст буде блокуватися.

Як усунути змішаний контент?

Для цього потрібно переконатися, що всі ресурси сайту перенесені на HTTPS, включаючи зображення, відео, таблиці стилів, скрипти і т.і. Знайти такі URL можна за допомогою інструментів для розробника Chrome. Потім їх потрібно буде оновити.

Якщо на сайті розміщені зображення або відео, які використовуються іншими сайтами, то потрібно переконатися, що вони розміщені на HTTPS. При цьому в ідеалі повинна використовуватися переадресація 301 з HTTP на HTTPS. Це дозволяє Chrome автоматично оновлювати їх при встановленні.

Керівництво Google по змішаному контенту (англійською мовою) можна знайти за посиланням.

Позначки: