Джон Мюллер з Google відповів на 7 питань по SEO

Джон Мюллер з Google відповів на 7 питань по SEO

Співробітник Google Джон Мюллер в новому відео #AskGoogleWebmasters відповів на 7 питань по SEO. На багато з них він вже відповідав раніше, але ще раз почути думку експерта буде не зайвим.

  1. У чому різниця між 301 і 302 редиректом?

Обидва перенаправляють користувачів на іншу адресу. Різниця між 301 і 302 перенаправленням дуже невелика і не завжди помітна. 301 редирект – це постійне перенаправлення, тому Google дотримуватиметься нової адреси. 302 редирект – це тимчасове перенаправлення, тому Google буде повертатися до початку, щоб перевірити ще раз дані.

301 і 302 редіректи є просто різними способами перенаправлення. По можливості слід використовувати правильний редирект, але не варто хвилюватися про їх вплив на SEO.

  1. У чому різниця між кодом 404 і 410?

Обидва коди відповіді сервера кажуть Google про те, що сторінка зникла. Теоретично код 410 може бути трохи швидшем. Однак на практиці на звичайному сайті вони обидва обробляються однаково.

  1. Якої довжини має бути метатег Description або тег Title?

Немає фіксованої довжини. Слід зосередитися на тому, щоб зробити їх унікальними, привабливими і корисними. Потрібно надати людям інформацію, яку вони шукають, і тоді Google виділить ваші сторінки серед інших.

  1. Чи можна використовувати символи в заголовках?

Звичайно! Google намагається не показувати символів, що вводять в оману і, до того ж, не так багато людей їх шукають, але символи можна використовувати.

  1. Яку роль відіграють ключові слова в URL?

Слова в URL не грають великої ролі для веб-сторінок, але більшість CMS спрощують формування URL зі слів. Тому використовуйте їх, якщо вони у вас вже є, але не переживайте, якщо їх немає. При цьому варто врахувати, що Google використовує слова в заголовках файлів зображень. Заголовок cuterobot.gif безперечно краще, ніж image-1138.gif.

  1. Що краще для сторінок: закінчення PHP або HTML?

Обидва варіанти відмінні. Я б тільки рекомендував не змінювати один варіант на інший, якщо тільки ви вже не вносите великі зміни.

  1. Чи є секрет, щоб ранжуватися краще?

Шкодую, але тут немає ніякого секрету. Наявність сайту в відмінному технічному стані, з чудовим контентом – перший крок на шляху до хорошого ранжирування. Давайте порівняємо це з випічкою найкращого печива. Ви хочете щось зробити з хороших інгредієнтів за рецептами, що заслуговують на довіру пекарів, щоб в результаті вийшло щось, що не можна отримати в іншому місці.

Виділяйтеся, використовуйте хорошу техніку, відмінний контент, робіть краще на сьогоднішній день, щось, чим ви будете пишатися в довгостроковій перспективі. Наші алгоритми не враховують кількість слів на сторінці, як і ви не оцінюєте смак печива за вагою. Якщо ви хочете, щоб Google рекомендував ваші сторінки, як дивовижні, зробіть щось дивовижне.

Позначки: