Google оголосив про глобальний запуск BERT

Як стало відомо вчора, в число цих мов також входить українська. Всього їх 72. З усім списком можна ознайомитися в коментарях до твіту Google. Нагадаємо, що впровадження BERT в пошук англійською мовою було розпочато в жовтні. На той момент алгоритм використовувався для 10% запитів на англійській мові в США. Для виділених описів (обрані сніпети або featured snippets) BERT спочатку використовувався на всіх мовах, для яких підтримується ця функція.

Google приступив до запуску алгоритму BERT по всьому світу, на більш ніж 70 мовах. Про це повідомив співробітник пошуку Денні Салліван (Danny Sallivan) в Twitter.

Як стало відомо вчора, в число цих мов також входить українська. Всього їх 72. З усім списком можна ознайомитися в коментарях до твіту Google.

Нагадаємо, що впровадження BERT в пошук англійською мовою було розпочато в жовтні. На той момент алгоритм використовувався для 10% запитів на англійській мові в США.

Для виділених описів (обрані сніпети або featured snippets) BERT спочатку використовувався на всіх мовах, для яких підтримується ця функція.

Алгоритм Bert на українській

Позначки: