Фактори ранжирування Google 2019 – дослідження Ренда Фішкіна

На початку серпня співзасновник і колишній глава Moz Ренд Фішкін оголосив, що відновлює дослідження факторів ранжирування Google, яким раніше займалася компанія.


У новому опитуванні взяли участь 1584 SEO-фахівців, і ось які результати опублікувала створена Фішкіном компанія SparkToro:

Фактори ранжирування Google 2019 від Moz

Фактори ранжирування Google 2019

Найбільш значимими факторами були визнані: релевантність контенту запитам, якість сайтів, використання релевантних запиту слів і фраз, авторитетність і трастовість домену, а також адаптивність до мобільних пристроїв.

Серед Найменш значущих оптимізатори відзначили: вік сайту, використання AMP, наявність вихідних посилань і ключові слова в назві домену.

З повним дослідженням можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що Ренд Фішкін покинув Moz в лютому 2018 року. Що стосується дослідження факторів ранжирування, то в останній раз компанія його оновлювала в 2015 році.

Після відходу з Moz і підстави SparkToro Ренд Фішкін більше безпосередньо не пов’язаний з SEO-бізнесом. Однак він як і раніше є активним учасником SEO-спільноти і продовжує ділитися своїми спостереженнями та думками з ринку пошуку.

Позначки: