Емодзі – що це і для чого їх використовують

Емодзі - що це і для чого їх використовують

Емодзі – це спеціальні візуальні знаки, які використовують користувачі Інтернету при спілкуванні. Вони являють собою барвисті картинки та несуть в собі певний сенс. Їх часто використовують при спілкуванні в соціальних мережах і в рекламних оголошеннях. Емодзі доступні користувачам будь-яких сучасних смартфонів. Подивитися великий вибір емодзі можна тут.

Вперше емодзі як Символи для спілкування були придумані в Японії майже 30 років тому. Це було зроблено для того, що спростити спілкування між людьми. Звичайно, це були зовсім інші емодзі, ніж які існують зараз: вони виглядали по-іншому, але саме вони стали прообразом сучасних знаків. Однак Японські емодзі далеко не відразу стали популярним засобом спілкування. І тільки у 2012 році Apple випустила 376 нових емодзі – завдяки такій різноманітності вони швидко стали невід’ємною частиною повсякденних розмов.

Серед емодзі – як живі, так неживі об’єкти. Це можуть бути люди, причому з різним кольором шкіри, волосся, очей, з різними позами та жестами. Окремо існують жести у вигляді людської руки, які позначають ті чи інші емоції або обставини. Є також тварини, комахи та рослини. Є державні прапори, їжа, предмети побуту, будівлі, погодні умови, цифри, шкільне приладдя та багато іншого. Будь-яке явище можна знайти в емодзі, досить просто вбити в рядку пошуку слово, яке потрібно замінити на символ.

З плином часу Емодзі постійно змінювалися. Також було збільшено їх кількість, і зараз їх число продовжує зростати: додаються нові персонажі, тварини та жести. Також значки емодзі стали повноправними учасниками соціальних мереж, вони використовуються не тільки в повідомленнях, але і в якості хештегів.

Для чого використовують емодзі?

Емодзі використовують для розведення повсякденної бесіди. Щоб текст не сприймався нудно та одноманітно, в нього додають ці картинки, для додання йому додаткової експресії й виразності. Візуально текст з емодзі виглядає яскраво та естетично – саме тому його використовують SMM-щики при оформленні постів в соціальних мережах. Вони добре привертають увагу користувачів і допомагають зробити акцент на будь-яких важливих речах в тексті.

Цікавий факт! З недавніх пір емодзі стали використовуватися в мистецтві. У 2013 році Графічний дизайнер Ліза Нельсон створила проект EMOJI IRL.LOL. Вона показує, як виглядають емодзі в реальному житті. Крім цього, символи емодзі прикрасили стіни однієї будівлі в Нідерландах.

Як використовувати емодзі в тексті?

Зазвичай емодзі ставиться замість слова, яке воно позначає: наприклад, в тексті йдеться про місяць, значить, на місці цього слова можна ставити емодзі із зображенням цього небесного тіла. Однак є ті, хто прописують слово і разом з ним ставлять відповідне емодзі – це робиться у випадках, коли на слові потрібно зробити особливий акцент.

За допомогою емодзі можна замінити слово в тексті, для додання йому виразності і яскравості, а також зробити на слові акцент, додавши поруч з ним символ.

Якщо використовуємо емодзі в хештег, то потрібно поруч зі словом позначити потрібний символ. Є хештеги по емодзі – щоб їх знайти, потрібно перед картинкою поставити знак решітки.