Квіз сайт збільшує конверсію з реклами до 30%!

Квіз сайт збільшує конверсію з реклами до 30%!
Вміст Сховати

Квіз сайт дуже розкручена тема завдяки спільноті Бізнес Молодість. Але на жаль, Квіз сайт працює не завжди. Як окремий інструмент не дасть бажаної кількості адекватних заявок. Так відбувається тому, що крім Квіз клієнт не бачить компанію, УТП, відгуки і т.д. По суті перед очима клієнта лише калькулятор із розрахунком вартості.

А ось квіз, інтегрований у сайт, дає непогані результати як у плані конверсії, так і в плані адекватності лідів. Давайте розглянемо, коли варто використовувати квіз як окремий інструмент, а коли краще інтегрувати в сайт. Також проведемо огляд конструкторів для реалізації квизу.

Квіз сайт – доповнення чи самостійний інструмент?

Ми з’ясували, що квіз показує різні результати, залежно від: –

 • пристрою, з якого зайшов клієнт;
 • сервісу реклами;
 • УТП самого квіза – спонукання потенційного клієнта пройти опитування;
 • маркетингових тригерів, що використовуються в опитуванні.

Квіз сайт – конверсія, в залежності від пристрою користувача

Отже, за результатами численних тестів ми з’ясували, що інструмент опитування працює краще на мобільних пристроях, ніж на десктопних (комп’ютерах).

Це легко пояснити. З мобільних пристроїв людина зазвичай заходить між справою. Йому ніколи вичитувати інформацію та вивчати компанію. І тут розрахунок вартості — те, що потрібно.

Із комп’ютерами інша історія. У клієнта більше часу, і йому хочеться дізнатися/порівняти компанію. На підставі аналізу поведінки користувачів по веб-візору, ми виявили різні моделі поведінки. Залежно від пристроїв, із яких заходять користувачі.

Відвідування з комп’ютерів за умови, що квіз вбудований у сайт

Користувач заходить на сайт;

 1. Дивиться УТП першому екрані;
 2. Дивиться відгуки та кейси;
 3. Читає інформацію про компанію;
 4. Використовує форму заявки, квіз або телефонує.

За рахунок квиза, в такому випадку, ми чіпляємо тих людей, яким важлива вартість, що дозволяє підняти конверсію.

Відвідування квизу з комп’ютера без прив’язки до сайту

 1. Заходить на квіз;
 2. Читає УТП;
 3. Починає пошук інформації компанії;
 4. Проходить квіз.

Ось саме на кроці 3, до 80% користувачів відвалюються. Вони не знаходять інформації про компанію і вважають за краще переглянути інші пропозиції.

За статистикою, конверсія опитувань при відвідуванні з комп’ютерних пристроїв дорівнює в середньому 3%. Це не погано, але у зв’язці з сайтом конверсія у заявку від 5 до 10%.

Відвідування квизу з мобільного пристрою без прив’язки до сайту

 1. Заходить на квіз;
 2. Бігло читає УТП;
 3. Відповідає питання;
 4. Залишає заявку.

І тут конверсія сягає 20%, залежно від ніші бізнесу. Користувач відповідає на 5-6 питань без відволікання.

Відвідування опитування у зв’язці із сайтом

 1. Попадає на сайт;
 2. Дивиться перший екран;
 3. Якщо його не чіпляє УТП, то одразу йде;

Конверсія із сайту при заході з мобільного на порядок нижча. Навіть якщо на першому екрані встановити кнопку “Розрахувати вартість”.

Так відбувається тому, що більшість заходять не з Wi-Fi, а з мобільного інтернету. Далеко не у всіх добре працює LTE чи 4g.

У ситуації з сайтом завантаження буде повільніше, на відміну від випадку, коли людина потрапляє відразу на квіз. Плюс людини може відволікти додаткову інформацію на сторінці. А оскільки він заходить між справою, то його будь-якої миті можуть відволікти. Звідси випливає високий % відмов.

Отже, для комп’ютерів квіз працює краще, якщо людина заходить на сайт і відкриває опитування. З мобільними ситуація абсолютно протилежна.

Квіз сайт – конверсія, залежно від сервісу реклами

Найпопулярніші сервіси реклами для сайтів – Яндекс.Директ та Google AdWords. На підставі тестів, проведених на проміжку 1 рік, з’ясувалося, що Google має вищу конверсію з КВІЗ.

Для А/Б тестів кампанії на сервісах було поділено. Одна налаштована чисто на робочий стіл з виключенням мобільного трафіку. Друга – тільки для мобільних, а відвідування з комп’ютерів виключені. Така стратегія була реалізована на Яндекс.Директ та Google AdWords.

За результатами тестів з’ясувалося:

 1. Для Гугла краще спрацювала рекламна кампанія, де трафік йшов одразу на квіз. Конверсія становила 5% для Десктопів та 15% для мобільних. Різниця очевидна.
 2. У Директі краще спрацював трафік на десктопні пристрої. Яндекс грішить якістю мобільного трафіку Конверсія для комп’ютерів склала 8%, для мобільних одразу на квіз лише 3%.

У результаті, якщо рекламуєтеся в Яндекс, краще використовувати рекламу на сайт з квізом, при виключенні на 50% трафіку з мобільних пристроїв.

Для Гугла краще використовувати рекламу, спрямовану безпосередньо на квіз. Ви отримаєте більше трафіку та хорошу конверсію.

Сайт квіз – УТП, що спонукає до дії

У користувача обов’язково має бути мотивація до проходження опитування. Тобто людина отримає, якщо пройде квіз. За дефолтом — це розрахунок вартості.

Але мотивацію можна пройти, опитування можна посилити. Дізнатись вартість та отримати:

 • консультацію фахівця безкоштовно;
 • знижку ХХ% вартості;
 • чек-лист, як…

Писати варто саме у формі дієслова. Не “отримайте/дізнайтеся”, а “отримати/дізнатися”. Тобто ви не просите користувача, а він сам себе спонукає до дії.

Є лайфхак, пов’язаний із безкоштовною консультацією. Клієнти не дуже люблять залишати свій номер телефону. Тому ми пропонуємо отримати умовно платну консультацію – БЕЗКОШТОВНО.

Суть у тому, що людина розрахунок вартості хоче отримати, а щоб її продавали не хоче. Тому, наприкінці квиза ми просимо ім’я, емейл та телефон. Говоримо, що на емейл надішлемо розрахунок, а номер для того, щоб дати безкоштовну консультацію.

Знову ж таки, вмикайте голову. Це не працює у 100% ніш бізнесу. Наприклад, консультація щодо товару буде сприйнята як спроба продати. У товари апріорі консультація дається безкоштовно. А ось у сфері послуг – інша справа.

Маркетингові тригери в опитуванні

Залежно від конструктора квиза, можна використовувати різні маркетингові фішки в процесі опитування:

 • показати консультанта, який дає поради (підвищимо довіру);
 • зробити акцент на зростаючій або знижці, що тане (зіграємо на жадібності);
 • запропонувати інфо-бонус у вигляді чек-листа, відео чи посібника (граємо на цікавості).

Пам’ятайте, що знижка не повинна бути надто маленькою або надто великою!

В результаті, квіз-опитування – це потужний інструмент, який поки що не встиг набриднути користувачам. Ловіть цей тренд! Головне, правильно вибрати консруктор для створення квізу!

Квіз сайт – вибір конструктора

Ще недавно, кращим конструктором вважався Марквіз. Сервіс хороший, але дорогий. Там іде оплата безпосередньо за заявки.

Серед наших клієнтів багато хто отримує до 1000 заявок на місяць. Тому вигідніше було б використовувати конструктор з фіксованою ставкою за 1 місяць.

На щастя, ми нещодавно знайшли такий сервіс. Він називається Quizgo.За функціоналом він абсолютна копія Марквіз, але з фіксованою платою. Ви отримуєте необмежену кількість заявок.

Відмінна риса Quizgo у тому, що він супер легкий у налаштуванні. Створити перший квіз можна протягом 10 хвилин. Без навичок програмування.

З чого почати роботу

Після того, як ви перейшли за посиланням: panel.quizgo.ru/invite/14,вам варто пройти просту форму реєстрації.

Галочку «отримувати повідомлення» залишаємо за бажанням. Після заповнення форми, ви відразу потрапляєте в особистий кабінет, і можете розпочати створення свого першого квіза!

Натискаєте кнопку створити квіз, з’явиться вікно з пропозицією створити опитування з нуля або вибрати вже готові шаблони.

Категорії є не всі, але якщо знайшли свою нішу, вам пощастило. Хоча ми рекомендуємо все-таки створити квіз із нуля, щоб зробити його індивідуальним.

Щоб створити квіз з нуля, натисніть кнопку зліва вгорі «Почати». Відкриються налаштування стартової сторінки.

Налаштування стартової сторінки квиза

Стартова сторінка стане в нагоді, якщо ви будете використовувати квіз, як окремий сайт. Можна настроїти:

 1. Фонове зображення.
 2. Виведення логотипу.
 3. Заголовок та опис – у форматі УТП.
 4. Вказати текст на кнопку.
 5. Телефон компанії та час роботи.
 6. Посилання на логотипі на свій сайт на випадок, якщо клієнт захоче дізнатися, що у вас взагалі за компанія.

Якщо інструмент планується використовувати як доповнення до сайту, то нічого тут не заповнюємо. Просто перемикаємо тумблер «показувати стартову сторінку» у неактивне становище.

Налаштування питань у квізі

Далі, у лівій колонці вибираємо вкладку «Питання». Занадто багато питань робити не варто. Достатньо 5-6 штук з варіантами відповідей.

Отже, що тут можна налаштувати:

 1. Текст самого питання на вашу тематику.
 2. Підказка консультанта – за бажанням. Якщо ви бажаєте, щоб консультант відображався, введіть текст підказки.
 3. Налаштовуємо самого консультанта – фото, ім’я та посаду.
 4. Вибираємо формати відповідей. В даний час є такі формати:
 • список варіантів;
 • варіанти з картинкою товару на фоні;
 • довільні відповіді – користувач пише текстом;
 • випадаючий список;
 • повзунок із вибором діапазону значень.

Ви можете дивитися як виглядає ваша реалізація. Для цього внизу є кнопка “Подивитися”. Для кожного питання можна вибрати формат відображення.

Якщо потрібно сегментувати аудиторію, що пройшла квіз, скористайтеся функцією налаштування умов.

Залежно від відповіді користувача далі можна показати різні питання. Дуже цікава функція для реалізації складних маркетингових квізів.

Квіз сайт – запитуємо дані клієнта

На цьому пункті зупинимося докладніше. Тут справа не так у налаштуваннях, як у маркетингу. Ситуація така: клієнт пройшов квіз, сподіваючись відразу дізнатися суму, а його просять дати контакти!

Багато користувачів з обуренням відвалюються на останньому кроці. Щоб цього не сталося, потрібно розробити УТП на надсилання даних. Тобто мотивувати користувача залишити дані.

Для сфери послуг чудовим тригером буде безкоштовна консультація. Наприклад: залиште свої дані, ми надішлемо розрахунок вартості на емейл і в подарунок для вас 1 консультація. Це грубий варіант – самі допиляйте під себе.

Отже, виходить, ми закриваємо питання клієнта: «Нахрена їм мій номер?!». Усі бояться, що їм продаватимуть. А тут ми прикриємось безкоштовною консультацією, яка ні до чого не зобов’язує.

Для товарки краще використовувати знижку. Про налаштування знижок та бонусів у квізі розповімо нижче.

Тепер перейдемо до технічного налаштування:

Після збереження питань переходимо на вкладку «Форма контактів». Тут можна налаштувати УТП, про яке йшлося вище.

Також можна вибрати, які дані обов’язково запитувати у користувача. Всупереч міркуванням в інтернеті рекомендуємо використовувати всі поля.

Просто запитайте себе: «навіщо мені клієнт, який не може заповнити 3 простих поля?». Заодно відсієте заявки, які б ніколи не закрилися. Це перевірено на практичний досвід.

Як показати результати опитування одразу?

Ситуації бувають різні, тому функція показу результатів також реалізована в QuizGO. Переходимо на вкладку «Результати» та налаштовуємо те, що потрібно показати.

Результат проходження квиза можна показати до появи форми контактів. На цьому кроці можна зробити якийсь допродаж і відправити користувача далі за допомогою кнопки.

Самі результати налаштовуються так :

Прописуємо заголовок з описом, підбираємо відповідне фото і направляємо користувача на потрібний URL. Також можна налаштувати вартість та умови показу результату.

Квіз сайт — використання знижок та бонусів

Не секрет, що знижки та бонуси мотивують користувача надіслати заявку. Серед безлічі пропозицій клієнт вибирає найвигідніше. Так що граємо на цікавості та жадібності!:)

Переходимо на вкладку «Знижка та бонуси»:

Можна вибрати відразу знижку та бонус, але це буде виглядати не зовсім адекватно. Залежно від продукту краще вибрати один із двох.

Бонус можна подати у форматі:

 • каталогу;
 • прайс-лист;
 • інфопродукт.

Знижки є у двох форматах:

 1. Знижка, що тане — кожну секунду зменшується.
 2. Зростання — з кожною відповіддю користувача сума знижки зростає.

Активувати або відключати бонус/знижку можна за допомогою відповідних тумблерів над ними.

Встановлення квиза на сайт та його окреме використання

Переходимо до вкладки «Установка квиза». Ви можете одразу після створення запустити рекламу. Для цього потрібно просто скопіювати посилання та використовувати його в рекламі.

Якщо ви хочете зв’язати квіз із сайтом, то вам необхідно скопіювати код. Він вставляється у заголовок або тіло сайту. Але до встановлення коду на сайт потрібно його налаштувати, за допомогою тумблерів праворуч:

 1. Автовідкриття: якщо тумблер активний, то квіз відкриється відразу при переході на сайт. Це не завжди добре, тому є функція додати затримку відкриття. Налаштовується за секунди.
 2. Відкриття квиза при спробі піти з сайту тут все зрозуміло. Як тільки людина веде курсор із сайту, відкривається опитування.
 3. Вбудувати квіз блоком на сайті – знадобиться, якщо ви хочете інтегрувати відразу відкритий квіз на свій лендинг чи сайт.

Нічого з перерахованого не потрібно? Тоді залишаємо тумблери у неактивному положенні. За промовчанням квіз відкриватиметься за кнопкою.

Можна використовувати кнопку сервісу або налаштувати свою. Для цього натискаємо «Відкрити редактор кнопки»:

Налаштування мінімальні: колір, напис, фігура кнопки. Щоб вставити її на сайт, потрібно скопіювати код і вставити в те місце на сайті, де повинна розташовуватися кнопка:

Якщо такий варіант не вписується в дизайн сайту, переходьте на вкладку «Своя кнопка»:

Створюєте на сайті будь-яку кнопку і додаєте посилання або подію . Все, тепер квіз відкриватиметься за вашою кнопкою.

У будь-якому випадку, якщо у вас немає програміста і не вистачає навичок, можете звернутися в підтримку. Вони встановлять самі чи допоможуть розібратися!

Щоб налаштувати колір самого квиза, перейдіть на вкладку «Зовнішній вигляд». Там можна вибрати колір чи задати свій.

Додаткові параметри

Тут ви можете встановити посилання на свою політику конфіденційності. Якщо цього немає необхідності, залиште поле з посиланням порожнім. У такому випадку буде відображатися політика QuizGO.

Якщо планується використання квиза як окремого інструменту, то можна прив’язати тут свій унікальний домен.

Інтеграції квиза з іншими сервісами

На наш погляд це найкрутіша фішка QuizGO. У жодному аналогу не представлено таку різноманітність інтеграцій. Все налаштовується дуже просто. Буквально кілька кліків.

Особливо тішить наявність веб-хуків. Це означає, що ви можете інтегрувати QuizGO практично з будь-якими сервісами!

Для досвідчених користувачів проблем взагалі не виникне. Якщо ви не знаєте, у всіх цих інтеграціях, то просто зверніться в підтримку. Вам обов’язково допоможуть у найкоротші терміни.

Отже, за підсумками огляду ставимо сервісу тверді 5 балів із 5. Ідеальне співвідношення ціни та якості. Плюс розробники постійно працюють над вдосконаленнями. Це означає, що платформа ставатиме лише крутіше.