Будь-який маркетолог шукає методи підвищити ефективність просування. Він шукає нові інструменти, встановлює нові KPI і намагається домогтися кращого результату. З’являються різні сервіси, інструменти. Спеціаліст стикається з проблемою: за кожним оновленням і зміною важко встежити, легко загубитися і залишитися в хвості.
Іноді одна маленька порада може врятувати ситуацію. Яким вона повинна бути:
- актуальною;
- простою у застосуванні;
- легкою в аналітиці;
- застосовною для різних каналім просування;
- легальною.
Ми зібрали 5 порад, які задовольняють цим вимогам. Вони підвищать ефективність ваших кампаній і збільшать конверсію.
1. Ретаргетінг по довгохвостим ключам
Велика частина відвідувачів вашого сайту, які перейшли по ключу з видачі, не приносять конверсії. Але інформація про те, що ваша сторінка їх зацікавила і вони перейшли за запитом, може зіграти вам на руку.
Вона каже, що у відвідувача є потреби і наміри їх задовольнити. Ми використовуємо це в своїх цілях. Як? Зробимо так, щоб наступна інформація – стаття або оголошення – яку побачить людина, була релевантна пошуковому запиту.
Найпростіший спосіб зробити це – застосувати ретаргетінг. Створіть список користувачів для ретаргування на кожне оголошення, використовуючи UTM-мітки.
Як зробити:
- сегментувати список користувачів на основі кліків по вашим оголошенням – використовуйте параметр UTM_campaign.
- Використовуйте обраних людей для показу їм тих оголошень, які відповідатимуть на їхні запитання.
2. Використовуйте схожі образи
Після сегментування аудиторії, можете вдосконалити свої кампанії, використовуючи схожі аудиторії.
“Lookalike” – функція, яка таргетує ваші оголошення на тих користувачів, чия поведінка підходить під заданий шаблон. Наприклад, ви можете описати поведінку звичайного відвідувача сайту і знайти схожих людей, які на вашому ресурсі ще не були.
Інструмент доступний у великих сервісах управління контекстною рекламою – Facebook, Google Similar Audiences. Ви знайдете нові аудиторії, масштабуєте рекламні кампанії і підвищите рентабельність інвестицій.
Як зробити:
- Створіть для користувача аудиторію, засновану на кліках по вашим оголошенням.
- Створіть іншу аудиторію, яка схожа за параметрами на першу.
- Таргетуйте оголошення на користувачів з другої групи.
3. Не бійтеся смайликів
Популярність розставляти смайлики в оголошеннях зростає з кожним днем. Дослідження показує, що емодзі в рекламних оголошеннях зменшують число приховань, при цьому мають високу конверсію. Люди вважають рекламні тексти зі смайликами більш надійними, ніж прості тексти.
Використовуйте їх в ваших PPC-кампаніях, викликайте емоції в аудиторії, привертайте увагу. Не бійтеся розставляти емодзі, але не перестарайтеся. Слідкуйте за тим, щоб вони передавали емоції, підтримували сенс вашого оголошення.
Як використовувати:
- Використовуйте емодзі для збільшення конверсії PPC-оголошень.
- Підбирайте такі смайлики, які відображають зміст повідомлення.
- Не переборщіть – надмірне вживання смайликів викликає роздратування.
4. Оптимізуйте воронку продажів
При просуванні ми приділяємо величезну увагу переходам. У той же час ми знаємо, що більшість кліків не дають зростання конверсій. Відмінний спосіб зрозуміти, що поліпшить ваш CVR – вивчити дії користувачів на самому початку воронки продажів, які згодом ведуть до цільових дій. Аналізуючи проведення людини через всі етапи до покупки, подивіться на способи збільшити взаємодію з оголошенням або цільовою сторінкою, перш ніж користувач перейде на наступний етап.
Наприклад, у вас є цільова сторінка з інтерактивним CTA. Це класно, але працює тільки на десктопних версіях браузера. Чому б не адаптувати заклик під мобільні платформи? Начебто просте рішення. Але його не беруть багато маркетологів.
Як зробити:
- Оптимізуйте воронку продажів.
- Проаналізуйте верхні етапи воронки, щоб зрозуміти, над чим працювати далі.
- Опрацюйте всі варіанти залучення користувача.
5. Динамічна зміна посадкової сторінки
Використовуйте різні версії посадочних сторінок для різних аудиторій. Ми всі хочемо помістити на Лендінг якомога більше блоків, щоб показати – наш товар підходить для різних цільових груп.
Налаштуйте динамічний Лендінг. Залежно від того, по якому запиту на нього потрапив користувач, він побачить контент, релевантний ключу. Наприклад, можете зробити такий заголовок – окремий для кожного ключа, а можете використовувати різні картинки для різних аудиторій.
Припустимо, ви рекламуєте продукт, який можна використовувати і вдома, і на роботі в офісі. Зробіть дві версії. На одному варіанті розкажіть інформацію для тих користувачів, хто хоче використовувати товар вдома, на іншому – для офісних працівників.
Так ви посилите контакт з цільовою аудиторією, при цьому не знижуючи охоплення. А ще заощадите бюджет і не замовите розробку другого Лендінгу. Використовуйте диспетчер тегів (Google Tag Manager) для динамічного оновлення сторінки.
Як зробити:
- Створіть змінну в Google Tag Manager, засновану на запитах.
- Змініть контент на сторінці за допомогою Javascript, використовуючи цей параметр.
- Керуючи контентом через GTM, можна легко змінювати значення змінної – вам не будуть потрібні навички програмування.
Сфера PPC-маркетингу постійно змінюється. У ній з’являються нові тенденції, свої інструменти і хитрості. Чим швидше ви почнете їх використовувати, тим швидше зростатиме ваш бізнес.
[hr height=”30″ style=”default” line=”narrow” themecolor=”1″]
[idea]
Потрібно налаштувати рекламу в Google Ads або Facebook/Instagram
[/idea]
[button title=”Перейти” link=”http://bit.ly/2DTScKU” target=”” rel=”nofollow noopener” icon=”icon-right” icon_position=”right” color=”theme” font_color=”” size=”2″ full_width=”” class=”” download=”” onclick=””]