Українська CRM для супермаркету

Українська CRM для супермаркету

Облік товарів в супермаркеті

Для успішного керування супермаркетом базовою потребою є якісний складський та торговий облік. Досягти цього можна разом зі спеціальною програмою Skynum для ведення одного супермаркету, продуктового магазину чи навіть цілої мережі.

Скайнум – це українська платформа, створена для автоматизованого управління залишками, термінами зберігання, ведення документації та продажу товарів у супермаркеті чи продуктових магазинах.

Перед початком аналізу платформи Skynum, ми оцінили потреби продуктових бізнесів. На основі цього був зроблений висновок, що підприємці часто стикаються з рядом облікових питань:

  • як впорядкувати широкий асортимент товарів?
  • як повністю відстежити рух товарів?
  • як контролювати актуальні залишки?
  • як не забути про терміни придатності?
  • як продавати ваговий товар швидше та зручніше без зайвих підрахунків?
  • як ввести акції та знижки?
  • як інвентаризувати великі об’єми товарів?
  • як швидко обслуговувати клієнтів?

Чимало “як” постає перед власниками продуктових магазинів, але відповідь на них проста – за допомогою платформи Skynum.

В цій статті ми зробили огляд на Skynum та показати, як можна дати відповіді на всі ці питання. У результаті ви зрозумієте, наскільки програма обліку для cупермаркету  полегшує управління вашим бізнесом.

Ведення обліку в супермаркеті Skynum

З обліком великої кількості продуктів платформа Скайнум справляється максимально якісно, адже повністю забезпечена усіма важливими функціями.

Кожен бізнес може створити свій власний каталог товарів з прописаною ієрархією категорій. В картотеці усі товари мають власні картки, що забезпечує швидкий доступ до інформації про продукти.

В системі Skynum доступна можливість обліку з урахуванням терміну придатності, що є базовою потребою при продажі продуктів. При опублікуванні товарів на склад або магазин вам потрібно вказати термін придатності партії, а надалі облік відбуватиметься відповідно до наявних термінів.

Звісно є й інші можливості платформи Skynum. Наприклад, ви можете повністю вести внутрішній облік та контролювати його, створювати документи із певними шаблонами, працювати з характеристиками та різними модифікаціями товарів.

А ще Скайнум дозволяє вести облік власного виробництва, тому кондитерські магазини або магазини з продуктами власного виготовлення теж зможуть сповна оцінити функціонал програми.

Окремою перевагою Skynum є наявність статистики, яка формується на основі аналізу інформації в системі. Ви зможете отримати фінансові звіти і довідки за обраний період, побачити доступну інфографіку та підбиті підсумки по останнім документам.

Українська CRM для супермаркету

Каса для продажу в супермаркеті

На платформі наявна каса для продажу товарів – Скайнум.Каса. Вона повністю синхронізована зі системою, що дозволяє проводити постійне оновлення інформації, списання реалізованих продуктів, надходження оплати та актуалізацію залишків.

Скайнум.Каса дозволяє реалізовувати товари велику кількість товарів швидко. При цьому одночасно в касі може працювати декілька касирів з відкритими змінами. Це актуально при наявності мережі магазинів.

Українська CRM для супермаркету

Також дана каса підтримує інтеграції з програмним реєстратором розрахункових операцій, котрі одразу фіскалізують чек та надсилають інформацію в податкову службу.

Крім того, в Скайнум.Каса можна використовувати дисконтні або бонусні карти через систему Skynum.

Ведення знижок та акцій в продуктовому магазині через Skynum

В Skynum підтримується робота програм лояльності. Для свого продуктового магазину ви зможете самостійно обрати вид знижок та запустити їх в роботу. Будь-яка програма лояльності може працювати згідно з вашими потребами.

Для використання доступні бонусна та дисконтна програми лояльності. Завдяки базі клієнтів ви зможете підключати знижкові картки, котрі можна сканувати при продажі в Скайнум.Каса.

Якщо ви бажаєте вводити акції та знижки, то в Skynum також це можливо. В такому випадку можна налаштувати фіксовану ціну, відсоткову знижку для всіх покупців або ж певних категорій клієнтів. Також ви матимете змогу задавати знижку на певний період часу, що зручно при сезонних акціях.

Тобто навіть продуктові магазини можна адаптувати під підвищення лояльності клієнтів.

Skynum – це ідеальний вибір як для невеликих продуктових крамниць, супермаркетів, так і для великих мереж. Платформа забезпечує зручний облік продуктів з врахуванням термінів придатності, використанням ваги для продажу та різних одиниць обліку.

Рекомендуємо спробувати роботу з платформою безкоштовно, почавши пробний період після реєстрації на сайті – skynum.ua.