Інструменти для роботи з контентом при просуванні англомовних сайтів

Інструменти для роботи з контентом при просуванні англомовних сайтів

Є загальний інгредієнт успіху в просуванні сайтів, незалежно від того, під яке гео робиться SEO і якою мовою. Цей інгредієнт є якісним унікальним контентом. Але як створювати контент англійською мовою, щоб він захоплював читачів-нейтивів, а не радував їх мовними безглуздями?

Ідеально, коли генерацію контенту для англомовних сайтів можна довірити пруфридерам (редакторам-нейтивам), експертам у нішах. Однак і коштуватиме це буде істотно дорожче за аналогічну роботу для рунета.

Інший шлях – знаходити авторів серед рідних осин. Певний рівень мови передбачається за умовчанням. Досягти хороших результатів, спростити та прискорити роботу допомагають спеціальні інструменти для роботи з текстами англійською мовою.

Добіркою сервісів, які стануть у нагоді копірайтерам, SEO-фахівцям, контент-маркетологам, я поділюся в цій статті.

AnswerThePublic

Навіть найкраща стаття залишиться непрочитаною, якщо вона відповідає на запитання, яке ніхто не ставить. Перш ніж приступити до написання матеріалу, необхідно точно знати, що шукає цільова аудиторія, і тут знадобиться AnswerThePublic.

Сервіс збирає підказки, які пропонує пошук Google під час введення запиту, і виводить їх на екран у різних форматах: у вигляді гарної візуалізації питань користувачів, у вигляді списків. Масив результатів можна завантажити як файл CSV і сортувати в Excel.

Підказки — раніше введені в пошукову систему частотні запити людей. AnswerThePublic за кілька секунд формує картину пошукового попиту на тему. На кожен з довгого хвоста запитів, запропонованих AnswerThePublic, можна написати статтю.

Можна написати, але чи треба? Відповісти допомагає AnswerThePublic. Клік на будь-яку фразу, знайдену AnswerThePublic, перекидає у видачу Google за цією фразою. Відразу видно, чи вже опубліковано статей на тему, як давно, на яких ресурсах. Таким чином, AnswerThePublic допомагає знайти відносно вільні ніші, де добре оптимізована стаття може злетіти до топ-10 видачі.

Три пошуки на добу в AnswerThePublic безкоштовні. Ціна за PRO-аккаунт складає $99 на місяць. Платний тариф дозволяє шукати без обмежень, зберігати результати пошуку, видаляти з видачі непотрібні гілки та надає інші переваги.

На думку народного шукає і російською мовою.

Ubersuggest

Ubersuggest пропонує розширення початкового ключового слова на основі пошукових підказок Google та даних Keyword Planner. Інструмент дає варіанти основного ключа з додаванням пов’язаних із нею слів, і навіть варіанти вторинних ключів. Подібно до AnswerThePublic сервіс розширюють семантичне поле заданої теми і допомагають зрозуміти, в якому напрямку вигідніше покращувати контент.

Однак можливості Ubersuggest набагато більші, ніж збір семантики. Платформа містить цілий набір SEO інструментів. За допомогою Ubersuggest фахівці можуть: –

  • оцінювати конкурентоспроможність ключових слів;
  • аналізувати конкурентів за ключовим словом для виявлення їх сильних та слабких сторін;
  • аналізувати домени конкурентів (або власні) для вироблення ефективної стратегії просування;
  • аудувати сайти для підтримки їхнього здоров’я та забезпечення безперебійної роботи.

Приваблива характеристика Ubersuggest – безкоштовний 7-денний пробний період і низька вартість після. Платні тарифи починаються з $12 на місяць.

SEOPressor Blog Title Generator

Простий сервіс, який за мінімальним інтерфейсом приховує цінні можливості. Blog Title Generator від SEOPressor – це генератор заголовків для контенту в будь-якому форматі, будь то пост у блозі, стаття, презентація.

Щоб запустити процес, достатньо ввести ключове слово та вибрати категорію: бренд, продукт, подія, індустрія, місце, ім’я людини та ін. Кількість результатів на виході вас приємно вразить!

Сервіс стверджує, що база заголовків сформована на основі багаторічного досвіду та протестована. Справді, рівень заголовків пристойний. Заголовки від Blog Title Generator відповідають суті заданих ключів. Це не просто купа випадкових назв, які дає більшість інших подібних інструментів.

Ahrefs Content Explorer

Ahrefs — один із найпотужніших у всесвітньому павутинні інструментів для роботи з контентом. Це справжній SEO-комбайн із багатьма корисними функціями.

Сервіс дозволяє знаходити та аналізувати популярний контент у будь-якій тематичній ніші. У кожному зі знайдених прикладів можна бачити та оцінити трафік, популярність у соцмережах та інші корисні параметри.

Велику увагу приділяє конкурентному аналізу – рейтингу доменів, беклінкам, доменам-донорам.

Ahrefs заявляє, що аналізує мільярд веб-сторінок. Разом про те, сервіс дозволяє детально проаналізувати окремо взяту сторінку конкурента з метою поліпшення своїх сторінок.

Ahrefs Content Explorer коштує чимало – від $99 на місяць. За постійної роботи під бурж плата окупається. Для разових проектів можна скористатися пробною версією, яка коштує $7 за 7 днів або купити тариф на складчину (бажаючих завжди можна знайти на форумах).

Grammarly

Навіть досвідчені копірайтери не завжди можуть похвалитися високим рівнем листа in English. Багатьом інтернет-маркетологам чи SEO-фахівцям доводиться ще складніше.

Grammarly дозволяє змінити ситуацію на краще. Як запевняють розробники, сервіс скорочує кількість помилок на 50-80%, покращуючи готові пости. Хоча Grammarly і пропускає деякі помилки, гра стоїть свічок.

Grammarly – універсальний інструмент. Можна використовувати під час роботи зі статтями, постами в соцмережах, email-розсилками, навіть у листуванні в месенджерах.

Plagiarism Checker

— сервіс на базі штучного інтелекту для перевірки унікальності англомовного контенту. Інструмент дозволяє оцінити рівень унікальності як веб-сторінки, так і завантаженого в сервіс тексту.

Працює Plagiarism Checker швидко, дубльований та унікальний контент виділяє, відповідно, червоним та зеленим кольором, показує відсоток унікальності та відсоток збігів. Дає посилання ресурси, звідки запозичені фрагменти тексту.

Цінна фішка Plagiarism Checker – інструмент перефразування, який автоматично переписує неунікальні фрагменти, добиваючись їхньої повної оригінальності.

BuzzSumo

BuzzSumo дозволяє шукати контент, який користується популярністю у соціальних мережах. Платформа знаходить ключові слова, які приваблюють трафік, та показує сезонні коливання інтересу до ключів.

Розробники характеризують BuzzSumo як “фабрику ідей”: сервіс допомагає вибирати виграшні теми та формати для контенту, дозволяє помітити тренди на самому старті зльоту, знаходить впливових інфлюенсерів.

Пошук у BuzzSumo можна вести за певним ключовим словом або аналізувати конкретний сайт.

Отримані результати можна відсортувати відповідно до їхнього охоплення в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Pinterest.

Доступні фільтри для подальшого уточнення пошуку. Так, наприклад, ви можете шукати пости виду «як зробити», а потім звузити пошук до певної країни, виключити певний домен та застосувати інші налаштування.

Коштує сервіс $99 на місяць, але є 30-денний пробний період.

Hemingway Editor

Якщо Grammarly – ваша вчителька з англійської мови, яка вичитує помилки, то Hemingway Editor – суворий редактор, який підкаже, як зробити текст «смачним», щоб він став не просто грамотним, але його приємно було читати.

Сервіс сканує текст на предмет довжини та складності речень, надмірного використання того чи іншого виду лексики, оцінює інші параметри, що впливають на сприйняття тексту людиною.

Hemingway Editor визначає, аудиторії якого освітнього цензу буде доступний текст. Авторам не слід «розумнішати». Чим простіше написаний експертний текст, тим ширше потенційне коло читачів.

Звичайно, для простіших текстів і коротких постів для соцмереж прогін через Hemingway Editor можна пропустити. Але якщо ви працюєте над експертною статтею, яка має зачепити увагу читачів, то Hemingway Editor — саме те, що потрібно.

Підсумки

До списку інструментів для роботи з англомовними текстами можна було включити десятки інших. Але, на мій погляд, це тільки внесло плутанину.

Перерахованих вище сервісів достатньо, щоб чудово впоратися з більшістю викликів, що виникають під час роботи з англомовним контентом.

А для вирішення специфічного завдання завжди можна знайти спеціальний інструмент у справі.